Komentarze użytkownika zfiesz, strona 505

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:58)
    ja tylko krawatów wiązać nie umiem (i nie posiadam żadnego:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:57)
    to może się zdziwisz... ale NA OCHOTNIKA chciałem na politruka do sił pokojowych iść... uznali, że nie ma zapotrzebowania. trzy miesiące później polacy lecieli do afganistanu, ale moje papiery były już na dnie szuflady 'zapomnij'...
  3. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:54)
    uhm:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:54)
    z tym akurat nie ma problemu sławo!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:52)
    o! o! o! jak Moja pani wróci z pracy, to jej to przeczytam!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:51)
    no ba! nie roszczę! ja je mam!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:49)
    nasza! warmińsko-mandżurska:-) jeszcze pamiętam...
  8. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:48)
    no... taki sensowny ze mnie koleś;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:44)
    a mi się upiekło... w życiu w koszarach nie byłem! wku to mój jedyny kontakt z obroną ojczyzny:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:43)
    ooo! fakt! przy tym na zewnątrz dało się jeszcze siedzieć, ale w większości knajp takie paleniska są wewnątrz! grillowane żabie udka? dlaczego nie! :-)