Komentarze użytkownika zfiesz, strona 507

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:04)
    o nie... podróż (każda z osobna) ma początek - długo, długo przed samym wyjazdem - i koniec - wiele miesięcy po powrocie -, ale jednak mają. no i co by było z wołowinka, gdyby tak wiecznie niedokończona była? o nie... pewne rzeczy trzeba zaczynać i kończyć. zamykać rozdziały, odkładać książki na półkę, oblizywać palce...
  2. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:00)
    z ryżem? a miał być makaron! oszukistka!:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:58)
    'niedokończoność' to jeden ze stanów, których bardzo nie lubię! generalnie, nie tylko w odniesieniu do pijaństwa:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:55)
    do piwa nie! ale jak zbraknie a człowiek 'niedokończony'?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:52)
    aaaa.... to brzoskwinie w likierze, rozumiem?:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:51)
    sprawdziłem... ani piwka, ani czekolady nie mam... a do sklepu nie chce mi się iść:-(
  7. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:46)
    brzoskwinie i czekolada do piwa? ...musiałbym już zaliczyć bardzo niski pułap!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:45)
    miejsce jest fajowskie!
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:40)
    btw... rebel, czy poza krótkim okresem 'oprowadzania' angielskiej kuzynki po polsce, nie byłaś kiedyś głodna?:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:39)
    игристое шампанскоe... tosz to klasyka sławo! sylwester bez tego preparatu, to nie sylwester!:-)