Komentarze użytkownika zfiesz, strona 504
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
tu również w całej rozciągłości popieram postulat sławanki!;-)
-
ja to już plusiłem! i nawet komentowałem! i co? :-( zniknęło?
-
sława! masz umnie piwko z czekoladą... a nawet z brzoskwiniami!:-)
-
i widzisz rebel? widzisz? nasza!! i kropka! :-)
-
potrzeba matka wynalazku! (broda + popiskiwanie dla niepoznaki)
-
ja mam długa! hmmm... a rebel to wstrętna wykorzystywaczka! o! a co w zamian? :-p
-
a od brzytwy wolę jednorazowe maszynki... bezpieczniejsze! i kobieta w amoku krzywdy nie zrobi;-p
zwierz w krawacie? to dopiero abstrakcja!:-)
-
i tu całkowicie się z tobą zgadzam sławo!:-) rekreacyjnie nosić na szyi stryczek? bez sensu... podobnie jak mundurki zwane garniturami...
-
proszę proszę! cóż za śmiałe wyznanie rebel!:-) ('może być facet')
-
a byłaś kiedyś na 'naszej' północy? toż to mandżuria z lat trzydziestych!:-)
-
tu również w całej rozciągłości popieram postulat sławanki!;-)
-
ja to już plusiłem! i nawet komentowałem! i co? :-( zniknęło?
-
sława! masz umnie piwko z czekoladą... a nawet z brzoskwiniami!:-)
-
i widzisz rebel? widzisz? nasza!! i kropka! :-)
-
potrzeba matka wynalazku! (broda + popiskiwanie dla niepoznaki)
-
ja mam długa! hmmm... a rebel to wstrętna wykorzystywaczka! o! a co w zamian? :-p
-
a od brzytwy wolę jednorazowe maszynki... bezpieczniejsze! i kobieta w amoku krzywdy nie zrobi;-p
zwierz w krawacie? to dopiero abstrakcja!:-) -
i tu całkowicie się z tobą zgadzam sławo!:-) rekreacyjnie nosić na szyi stryczek? bez sensu... podobnie jak mundurki zwane garniturami...
-
proszę proszę! cóż za śmiałe wyznanie rebel!:-) ('może być facet')
-
a byłaś kiedyś na 'naszej' północy? toż to mandżuria z lat trzydziestych!:-)