Komentarze użytkownika zfiesz, strona 504

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:14)
    tu również w całej rozciągłości popieram postulat sławanki!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:12)
    ja to już plusiłem! i nawet komentowałem! i co? :-( zniknęło?
  3. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:11)
    sława! masz umnie piwko z czekoladą... a nawet z brzoskwiniami!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:10)
    i widzisz rebel? widzisz? nasza!! i kropka! :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:09)
    potrzeba matka wynalazku! (broda + popiskiwanie dla niepoznaki)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:08)
    ja mam długa! hmmm... a rebel to wstrętna wykorzystywaczka! o! a co w zamian? :-p
  7. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:06)
    a od brzytwy wolę jednorazowe maszynki... bezpieczniejsze! i kobieta w amoku krzywdy nie zrobi;-p

    zwierz w krawacie? to dopiero abstrakcja!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:05)
    i tu całkowicie się z tobą zgadzam sławo!:-) rekreacyjnie nosić na szyi stryczek? bez sensu... podobnie jak mundurki zwane garniturami...
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:01)
    proszę proszę! cóż za śmiałe wyznanie rebel!:-) ('może być facet')
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:59)
    a byłaś kiedyś na 'naszej' północy? toż to mandżuria z lat trzydziestych!:-)