Komentarze użytkownika zfiesz, strona 506
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
sława... kawał mięcha nawet niezaczęty jeszcze:-) a filozofie... nie na mój błądzący rozum:-) za to tak jak ty masz z włochami, tak ja mam z meksykiem... i obawiam się, że długo będę czekał, by poznać go przynajmniej (!!!) w stopniu umiarkowanym...
-
żabciu... wiesz... trudno powiedzieć:-)
-
niezbadane są ścieżki, którymi rozum podąża... :-)
-
butelczyny? jasne!!! :-)
-
...ale pod wołowinkę - jak znalazł!!!:-)
-
tylko kadr śiakiś-taki... krzywy:-p
-
bosz! aleś ty leniwa rebeliantko!:-)
-
a ja mam kanapki i herbatę:-(
-
oj! sam z chęcią podłączyłbym się do takiej parrilli sławo!:-) ale... trzeba będzie pomyśleć:-) lato w końcu... się u nas skończyło:-(
co do sycylii... pamiętaj, ze masz jeszcze całe włochy... i resztę świata. na szczęście życia nam nie starczy na poznanie całego. i to jedyne 'niedokończenie' z którego warto się cieszyć:-)
-
rebel już o wcześniejszą emeryturę się stara! ona tylko wygląda tak młodo... czy raczej, młodziej niż jest w rzeczywistości:-p
-
sława... kawał mięcha nawet niezaczęty jeszcze:-) a filozofie... nie na mój błądzący rozum:-) za to tak jak ty masz z włochami, tak ja mam z meksykiem... i obawiam się, że długo będę czekał, by poznać go przynajmniej (!!!) w stopniu umiarkowanym...
-
żabciu... wiesz... trudno powiedzieć:-)
-
niezbadane są ścieżki, którymi rozum podąża... :-)
-
butelczyny? jasne!!! :-)
-
...ale pod wołowinkę - jak znalazł!!!:-)
-
tylko kadr śiakiś-taki... krzywy:-p
-
bosz! aleś ty leniwa rebeliantko!:-)
-
a ja mam kanapki i herbatę:-(
-
oj! sam z chęcią podłączyłbym się do takiej parrilli sławo!:-) ale... trzeba będzie pomyśleć:-) lato w końcu... się u nas skończyło:-(
co do sycylii... pamiętaj, ze masz jeszcze całe włochy... i resztę świata. na szczęście życia nam nie starczy na poznanie całego. i to jedyne 'niedokończenie' z którego warto się cieszyć:-) -
rebel już o wcześniejszą emeryturę się stara! ona tylko wygląda tak młodo... czy raczej, młodziej niż jest w rzeczywistości:-p