Komentarze użytkownika zfiesz, strona 506

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:35)
    sława... kawał mięcha nawet niezaczęty jeszcze:-) a filozofie... nie na mój błądzący rozum:-) za to tak jak ty masz z włochami, tak ja mam z meksykiem... i obawiam się, że długo będę czekał, by poznać go przynajmniej (!!!) w stopniu umiarkowanym...
  2. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:34)
    żabciu... wiesz... trudno powiedzieć:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:29)
    niezbadane są ścieżki, którymi rozum podąża... :-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:18)
    butelczyny? jasne!!! :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:16)
    ...ale pod wołowinkę - jak znalazł!!!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:16)
    tylko kadr śiakiś-taki... krzywy:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:13)
    bosz! aleś ty leniwa rebeliantko!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:12)
    a ja mam kanapki i herbatę:-(
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:10)
    oj! sam z chęcią podłączyłbym się do takiej parrilli sławo!:-) ale... trzeba będzie pomyśleć:-) lato w końcu... się u nas skończyło:-(

    co do sycylii... pamiętaj, ze masz jeszcze całe włochy... i resztę świata. na szczęście życia nam nie starczy na poznanie całego. i to jedyne 'niedokończenie' z którego warto się cieszyć:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 21:06)
    rebel już o wcześniejszą emeryturę się stara! ona tylko wygląda tak młodo... czy raczej, młodziej niż jest w rzeczywistości:-p