Komentarze użytkownika zfiesz, strona 503

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 23:29)
    naturalne migracje okresowe...
  2. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 23:25)
    herbatka owszem... ale tylko z cukrem! :-) no i właśnie... co z tymi rogalikami? bo zjadłem eklery, ale mi mało:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 23:04)
    @rebel: no co ty! boczuś polski!

    @sława: surówka: pomidory i jakieś liście polane oliwą i posypane ziołami; je się.. jak wygodnie i w zależności od tego jaki kawałek dostajesz; jeśli żebra, to siłą rzeczy w ruch idą palce, jeśli polędwiczkę, można posłużyć się sztućcami; plastry czy kawałki - znów zależy od tego którą część dostajesz na talerzu. tu: http://farm4.static.flickr.com/3174/2352178763_255a7d8b0b.jpg?v=0 masz wykaz kawałków na grilla:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:42)
    a co wolno? :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:40)
    tuńczyka nie mam... majonez i tarty parmezan owszem... ale chyba usmażę boczek:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:38)
    sława... kanapki zrobię i już odpowiadam:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:37)
    dziś śpię sam:-( i nie rozumiem co mają do tego TWOJE upodobania:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:34)
    w odpowiedzi? tak? no to przewiń odrobinę ten sen;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:33)
    wspominała coś o brzytwach i klapsach... ale szczerze mówiąc pogubiłem się w jakim kontekście... fantazje czy koszmary?:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 22:19)
    @żaba: takie jedno 'coś' na bagnecie, to jedna porcja... do tego sos, sałatka i pieczywo. napoje osobno:-)

    @sława: jak tylko kupie dom na wsi i zorganizuję jakiegoś cielaczka... zapraszam!:-)

    ...a teraz, idąc przykładem piotra, na chwilę sie oddalę. pranie mi się suszy... ło. teraz chyba już wilgotnieje;-)