Komentarze użytkownika zfiesz, strona 503
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
naturalne migracje okresowe...
-
herbatka owszem... ale tylko z cukrem! :-) no i właśnie... co z tymi rogalikami? bo zjadłem eklery, ale mi mało:-)
-
@rebel: no co ty! boczuś polski!
@sława: surówka: pomidory i jakieś liście polane oliwą i posypane ziołami; je się.. jak wygodnie i w zależności od tego jaki kawałek dostajesz; jeśli żebra, to siłą rzeczy w ruch idą palce, jeśli polędwiczkę, można posłużyć się sztućcami; plastry czy kawałki - znów zależy od tego którą część dostajesz na talerzu. tu: http://farm4.static.flickr.com/3174/2352178763_255a7d8b0b.jpg?v=0 masz wykaz kawałków na grilla:-)
-
a co wolno? :-)
-
tuńczyka nie mam... majonez i tarty parmezan owszem... ale chyba usmażę boczek:-p
-
sława... kanapki zrobię i już odpowiadam:-)
-
dziś śpię sam:-( i nie rozumiem co mają do tego TWOJE upodobania:-p
-
w odpowiedzi? tak? no to przewiń odrobinę ten sen;-)
-
wspominała coś o brzytwach i klapsach... ale szczerze mówiąc pogubiłem się w jakim kontekście... fantazje czy koszmary?:-)
-
@żaba: takie jedno 'coś' na bagnecie, to jedna porcja... do tego sos, sałatka i pieczywo. napoje osobno:-)
@sława: jak tylko kupie dom na wsi i zorganizuję jakiegoś cielaczka... zapraszam!:-)
...a teraz, idąc przykładem piotra, na chwilę sie oddalę. pranie mi się suszy... ło. teraz chyba już wilgotnieje;-)
-
naturalne migracje okresowe...
-
herbatka owszem... ale tylko z cukrem! :-) no i właśnie... co z tymi rogalikami? bo zjadłem eklery, ale mi mało:-)
-
@rebel: no co ty! boczuś polski!
@sława: surówka: pomidory i jakieś liście polane oliwą i posypane ziołami; je się.. jak wygodnie i w zależności od tego jaki kawałek dostajesz; jeśli żebra, to siłą rzeczy w ruch idą palce, jeśli polędwiczkę, można posłużyć się sztućcami; plastry czy kawałki - znów zależy od tego którą część dostajesz na talerzu. tu: http://farm4.static.flickr.com/3174/2352178763_255a7d8b0b.jpg?v=0 masz wykaz kawałków na grilla:-) -
a co wolno? :-)
-
tuńczyka nie mam... majonez i tarty parmezan owszem... ale chyba usmażę boczek:-p
-
sława... kanapki zrobię i już odpowiadam:-)
-
dziś śpię sam:-( i nie rozumiem co mają do tego TWOJE upodobania:-p
-
w odpowiedzi? tak? no to przewiń odrobinę ten sen;-)
-
wspominała coś o brzytwach i klapsach... ale szczerze mówiąc pogubiłem się w jakim kontekście... fantazje czy koszmary?:-)
-
@żaba: takie jedno 'coś' na bagnecie, to jedna porcja... do tego sos, sałatka i pieczywo. napoje osobno:-)
@sława: jak tylko kupie dom na wsi i zorganizuję jakiegoś cielaczka... zapraszam!:-)
...a teraz, idąc przykładem piotra, na chwilę sie oddalę. pranie mi się suszy... ło. teraz chyba już wilgotnieje;-)