Komentarze użytkownika zfiesz, strona 502

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:36)
    zaraz znajdę mój survival!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:10)
    ja szampana nie pijam. proletariusz jestem z krwi i kości!:-) ale rogalików dalej nie widzę:-( chleb z cukrem zaraz zjem;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:08)
    i tak się chwali, że w klapkach nie pojechała! kobiety... rozumiesz... :-p
  4. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:06)
    rogaliki!!! :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:04)
    plus dla pani z okienka!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:02)
    na rozmazanej twarzy przerażenie się rysuje...
  7. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:02)
    dezorientacja budzi w ludziach lęk... kto to śpiewał?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:01)
    fantastyczne układy choreograficzne! jestem pod wrażeniem!:-) (tu akurat najmniej ciekawy;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 23:32)
    to kolacja była! aż boję się myśleć co było na obiad!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 23:32)
    wiesz... pod słoniami o słoninie? trochę nietaktowne by to było...