Komentarze użytkownika zfiesz, strona 501
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
no co? lepsze to, niż nic! w akrobacji tez jest przyszłość!:-)
-
a znalazłem trufle w szafce, więc od biedy można małą nasiadówkę zrobić:-) jakbym zrobił jeża ze wszystkich butelek w kuchni to i może ze trzy drinki by wyszły. więc... get the party started!:-)
-
fakt... tytuł trochę niefortunny... poetki to z ciebie nie będzie:-p akrobacja! to twoje powołanie!:-)
-
miałem napisać, że wdzięczność żaby jest nieziemska wprost, ale nijak by się to miało do kolejnego wątku dyskusji... dlatego... witaj babciu heniu:-)
-
to sie nie zakładam:-)
-
a jak definiujemy 'niebawem'? bo ja niebawem też mam zamiar parę rzeczy wrzucić. tak od pół roku... ;-)
-
"opisy niebawem :)" ...w to nawet ja nie uwierzę!:-)
-
gdybyś nie zwróciła mojej uwagi, nawet bym nie zauważył! :-p kobiety... co jeszcze wypatrzyłaś?
(dezorientacja zwierzęca: http://kolumber.pl/photos/show/94248 :-)
-
oczywiście! nie ma najmniejszych wątpliwości! na tym... :-)
-
na tym akurat nie wyszłaś głupio:-p
-
no co? lepsze to, niż nic! w akrobacji tez jest przyszłość!:-)
-
a znalazłem trufle w szafce, więc od biedy można małą nasiadówkę zrobić:-) jakbym zrobił jeża ze wszystkich butelek w kuchni to i może ze trzy drinki by wyszły. więc... get the party started!:-)
-
fakt... tytuł trochę niefortunny... poetki to z ciebie nie będzie:-p akrobacja! to twoje powołanie!:-)
-
miałem napisać, że wdzięczność żaby jest nieziemska wprost, ale nijak by się to miało do kolejnego wątku dyskusji... dlatego... witaj babciu heniu:-)
-
to sie nie zakładam:-)
-
a jak definiujemy 'niebawem'? bo ja niebawem też mam zamiar parę rzeczy wrzucić. tak od pół roku... ;-)
-
"opisy niebawem :)" ...w to nawet ja nie uwierzę!:-)
-
gdybyś nie zwróciła mojej uwagi, nawet bym nie zauważył! :-p kobiety... co jeszcze wypatrzyłaś?
(dezorientacja zwierzęca: http://kolumber.pl/photos/show/94248 :-) -
oczywiście! nie ma najmniejszych wątpliwości! na tym... :-)
-
na tym akurat nie wyszłaś głupio:-p