Komentarze użytkownika zfiesz, strona 501

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 1:35)
    no co? lepsze to, niż nic! w akrobacji tez jest przyszłość!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 1:33)
    a znalazłem trufle w szafce, więc od biedy można małą nasiadówkę zrobić:-) jakbym zrobił jeża ze wszystkich butelek w kuchni to i może ze trzy drinki by wyszły. więc... get the party started!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 1:30)
    fakt... tytuł trochę niefortunny... poetki to z ciebie nie będzie:-p akrobacja! to twoje powołanie!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 1:28)
    miałem napisać, że wdzięczność żaby jest nieziemska wprost, ale nijak by się to miało do kolejnego wątku dyskusji... dlatego... witaj babciu heniu:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:59)
    to sie nie zakładam:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:56)
    a jak definiujemy 'niebawem'? bo ja niebawem też mam zamiar parę rzeczy wrzucić. tak od pół roku... ;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:52)
    "opisy niebawem :)" ...w to nawet ja nie uwierzę!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:50)
    gdybyś nie zwróciła mojej uwagi, nawet bym nie zauważył! :-p kobiety... co jeszcze wypatrzyłaś?

    (dezorientacja zwierzęca: http://kolumber.pl/photos/show/94248 :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:48)
    oczywiście! nie ma najmniejszych wątpliwości! na tym... :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 0:41)
    na tym akurat nie wyszłaś głupio:-p