Komentarze użytkownika zfiesz, strona 449
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
cóż za pytanie, prawda? nie skorzystać z takiej okazji!;-) (na wszelki wypadek wyjaśniam, ze żartuję!:-)
-
to by tłumaczyło, dlaczego mnie komary, tudzież wampiry, nie kąsają - nie pijam kawy. to może teraz jakiś babciny sposób na kleszcze? bo ta zaraza się mnie czepia okrutnie:-)
-
wyryłaś?:-)
-
z takimi brzuszkami, to oni za wielu złych przestępców nie złapią;-)
-
oki... "przeczytaj podpis pod zdjęciem zanim spytasz";-)
-
byłeś w darien, czy przypadkiem spotkałeś?
-
pochwalisz się? :-) nie wstydź się...
-
gorzej jeśli lata 80.;-)
-
http://www.youtube.com/watch?v=hiQoq-wqZxg
-
i pamiętaj, ze jeździ się dosyjn!;-)
-
cóż za pytanie, prawda? nie skorzystać z takiej okazji!;-) (na wszelki wypadek wyjaśniam, ze żartuję!:-)
-
to by tłumaczyło, dlaczego mnie komary, tudzież wampiry, nie kąsają - nie pijam kawy. to może teraz jakiś babciny sposób na kleszcze? bo ta zaraza się mnie czepia okrutnie:-)
-
wyryłaś?:-)
-
z takimi brzuszkami, to oni za wielu złych przestępców nie złapią;-)
-
oki... "przeczytaj podpis pod zdjęciem zanim spytasz";-)
-
byłeś w darien, czy przypadkiem spotkałeś?
-
pochwalisz się? :-) nie wstydź się...
-
gorzej jeśli lata 80.;-)
-
http://www.youtube.com/watch?v=hiQoq-wqZxg
-
i pamiętaj, ze jeździ się dosyjn!;-)