Komentarze użytkownika zfiesz, strona 449

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:36)
    cóż za pytanie, prawda? nie skorzystać z takiej okazji!;-) (na wszelki wypadek wyjaśniam, ze żartuję!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:33)
    to by tłumaczyło, dlaczego mnie komary, tudzież wampiry, nie kąsają - nie pijam kawy. to może teraz jakiś babciny sposób na kleszcze? bo ta zaraza się mnie czepia okrutnie:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:26)
    wyryłaś?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 20:26)
    z takimi brzuszkami, to oni za wielu złych przestępców nie złapią;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 20:23)
    oki... "przeczytaj podpis pod zdjęciem zanim spytasz";-)
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 20:23)
    byłeś w darien, czy przypadkiem spotkałeś?
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:21)
    pochwalisz się? :-) nie wstydź się...
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:16)
    gorzej jeśli lata 80.;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:15)
    http://www.youtube.com/watch?v=hiQoq-wqZxg
  10. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:14)
    i pamiętaj, ze jeździ się dosyjn!;-)