Komentarze użytkownika zfiesz, strona 450
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ciągły niedosyt, ale już jest lepiej;-)
-
obiecujesz?;-)
-
pogadałyście? ;-)
-
pozycja a'la marines... tylko kolana za mało ugięte... ;-)
-
i co? od tej mocy mech szybciej rośnie?:-)
-
tej to w ogóle nic się nie podoba!:-) sorry... oprócz babki ziemniaczanej...
-
pokuta jaka, czy co?:-p
-
ale ten polbruk i terakotowe schody (tu akurat nie zauważyłem... ogólnie mówię) lekko psuje nastrój;-)
-
a druga za winklem... :-)
-
fajne te cienie...
-
ciągły niedosyt, ale już jest lepiej;-)
-
obiecujesz?;-)
-
pogadałyście? ;-)
-
pozycja a'la marines... tylko kolana za mało ugięte... ;-)
-
i co? od tej mocy mech szybciej rośnie?:-)
-
tej to w ogóle nic się nie podoba!:-) sorry... oprócz babki ziemniaczanej...
-
pokuta jaka, czy co?:-p
-
ale ten polbruk i terakotowe schody (tu akurat nie zauważyłem... ogólnie mówię) lekko psuje nastrój;-)
-
a druga za winklem... :-)
-
fajne te cienie...