Komentarze użytkownika zfiesz, strona 450

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:13)
    ciągły niedosyt, ale już jest lepiej;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:11)
    obiecujesz?;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:11)
    pogadałyście? ;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:11)
    pozycja a'la marines... tylko kolana za mało ugięte... ;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:09)
    i co? od tej mocy mech szybciej rośnie?:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:08)
    tej to w ogóle nic się nie podoba!:-) sorry... oprócz babki ziemniaczanej...
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:06)
    pokuta jaka, czy co?:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:06)
    ale ten polbruk i terakotowe schody (tu akurat nie zauważyłem... ogólnie mówię) lekko psuje nastrój;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:04)
    a druga za winklem... :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:03)
    fajne te cienie...