Komentarze użytkownika zfiesz, strona 448
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
nie-e:-(
-
...i rozdział dodałem!:-p
-
@rebel: najmocniej cię przepraszam rebeliantko! ale wiesz... wieczory bywają bardziej romantyczne;-)
@mapew: tam twojej! jaka ona twoja? odkąd ją tu wrzuciłeś jest nasza wspólna!:-) ale i tak było przyjemnie;-)
-
qrcze... ostatnio depilowałem plecy... :-p
-
ooo! ktoś odnalazł moja chiquitę:-)
-
w zamian za "odstąpienie od czynności służbowych"?:-)
-
ponoć wredne bestie z nich...
-
poczekaj chwilkę:-)
-
czym prędzej donieś koleżance, że moja radość z odnalezienia każdej zbłąkanej owieczki jest wprost nieopisana!:-)
-
nie-e:-(
-
...i rozdział dodałem!:-p
-
@rebel: najmocniej cię przepraszam rebeliantko! ale wiesz... wieczory bywają bardziej romantyczne;-)
@mapew: tam twojej! jaka ona twoja? odkąd ją tu wrzuciłeś jest nasza wspólna!:-) ale i tak było przyjemnie;-) -
qrcze... ostatnio depilowałem plecy... :-p
-
ooo! ktoś odnalazł moja chiquitę:-)
-
w zamian za "odstąpienie od czynności służbowych"?:-)
-
ponoć wredne bestie z nich...
-
poczekaj chwilkę:-)
-
czym prędzej donieś koleżance, że moja radość z odnalezienia każdej zbłąkanej owieczki jest wprost nieopisana!:-)
@rebel: no ale jak by to brzmiało: "mocne, soczyste kolory urugwaju"? nie bardzo trochę... ;-)