Komentarze użytkownika zfiesz, strona 448

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:02)
    @sława: i ja! i ja! sławko droga! też chciałbym kiedyś to przeczytać! ...i napisać wcześniej;-)

    @rebel: no ale jak by to brzmiało: "mocne, soczyste kolory urugwaju"? nie bardzo trochę... ;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:01)
    nie-e:-(
  3. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:59)
    ...i rozdział dodałem!:-p
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:58)
    @rebel: najmocniej cię przepraszam rebeliantko! ale wiesz... wieczory bywają bardziej romantyczne;-)

    @mapew: tam twojej! jaka ona twoja? odkąd ją tu wrzuciłeś jest nasza wspólna!:-) ale i tak było przyjemnie;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:56)
    qrcze... ostatnio depilowałem plecy... :-p
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:55)
    ooo! ktoś odnalazł moja chiquitę:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:52)
    w zamian za "odstąpienie od czynności służbowych"?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:50)
    ponoć wredne bestie z nich...
  9. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:44)
    poczekaj chwilkę:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 21:41)
    czym prędzej donieś koleżance, że moja radość z odnalezienia każdej zbłąkanej owieczki jest wprost nieopisana!:-)