Komentarze użytkownika zfiesz, strona 447

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:38)
    sławko droga, że literek będzie więcej, możesz być pewna! wkrótce (według kolumberowej definicji;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:27)
    w sensie że? że się nabijasz?:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:21)
    autko? zgadzam się;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:20)
    ech... widzisz tam w oddali auto? nie wiem co robiło.. chyba parkowało... ale ze trzy ujęcia mi wypalił, zanim w końcu wyszło, mniej więcej, tak jak chciałem... oczywiście za statyw śmietnik jakiś robił;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:19)
    niebo bardzo pochmurne było. musiałem lekko podkręcić bo całość zupełnie szara wyszła:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:13)
    tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuna_(plemi%C4%99) tak baaaardzo pobieżnie o nich...
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:11)
    teraz się tłumaczy!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:08)
    rebel! proszę cię! pani jeszcze pracuje, więc nie wyzywaj jej od reliktów! nie wypada!:-P
  9. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:05)
    mój ten kremowy skuterek! zamawiam!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:05)
    zachody to taki mały testing aparatu był:-)