Komentarze użytkownika zfiesz, strona 451

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:02)
    cudeńko!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 1:01)
    planując wyjazd na szetlandy sprawdzałem tamtejsze rozkłady... taki przystanek rzeczywiście mógłby być przydatny. tylko te kolory... ;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:59)
    tak... widzę że wiele straciłem:-( ...i że warto było cie tam wysłać;-)

    btw... wiesz że w orli 'urzęduje' najlepsza ponoć na podlasiu szeptucha?
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:57)
    widzisz! ptasia intuicja;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:55)
    dżon czy dzwon?:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:54)
    bez notatek nawet lepiej! przynajmniej koloryzować będziesz;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:50)
    no tak... pamiętam mielnik...
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:49)
    jeszcze bardziej wkurza mnie brak szacunku dla grobów ZWYKŁYCH żołnierzy...
  9. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:46)
    fajnie, że ktoś dba o te cmentarze. oni tylko walczyli... nie mieli wyjścia... ci którzy decydowali mają wielkie mauzolea...
  10. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:44)
    i cóż cię tak niby rozbawiło, ha?:-p