Komentarze użytkownika zfiesz, strona 508

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:38)
    nie wstydzę, tylko od jakiegoś czasu tam nie mieszkam:-) na mapce mam zaznaczone jako "tu mieszkam":-) a o 'okoniu' słyszałem wiele dobrego, choć sam za rybami nie przepadam:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:36)
    makaron z brzoskwiniami jakoś mnie nie porywa:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:31)
    kaszanka tylko smażona! z cebulką oczywiście!!!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:28)
    czekolada namiastką grillowanej wołowiny? ciekawa teoria... ;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:25)
    "piję piwo, zagryzam czekoladą"... yyy... że co słucham? :-p
  6. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:24)
    przecież to tylko jakiś krabik! no nie przesadzajmy, że taki obrzydliwy...
  7. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 20:22)
    te z san antonio były najlepsze! za to polędwicę jagnięcą (krwistą!!!) najlepszą jadłem w porcie w montevideo. po prostu poezja!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 1:47)
    to ja chyba pogapię się w te zamazane kartki... może dopiszę jeszcze ze dwa zdania?:-) a jutro (a właściwie już dziś) dojdzie kolejny rozdział do opisania... sam sobie człowiek krzyż szykuje:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 1:41)
    a nie znasz kogoś kto za darmo rozszyfrowuje i wklepuje w kompa hieroglify? :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 1:38)
    ja od trzech godzin siedzę i 'przepisuję' notki do 'brytyjskich weekendów'. mam tego z dziesięć nowych rozdziałów. a przepisałem... cztery (!!!) zdania:-( nie lubię...