Komentarze użytkownika zfiesz, strona 495

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 16:29)
    managua? hmmm... no jeśli ktoś się tam wybiera, to warto go tu witać, bo może namieszać!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 16:13)
    jak widać można... bez wielbłądów, kóz i łez wylanych nad nieszczęściem:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 16:12)
    i wcale nie protestował!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 16:09)
    a co? a co? a spytać nie wolno?!?:-p
  5. zfiesz
    zfiesz (20.07.2009 20:43)
    ech... kobiety... :-p
  6. zfiesz
    zfiesz (20.07.2009 20:35)
    tja... właśnie się zastanawiałem w którym miejscu?!?!?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (20.07.2009 20:34)
    curry?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (20.07.2009 19:49)
    bałagan! to co lubię najbardziej!!!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (20.07.2009 19:34)
    jak proza życia, to jednak wyzwanie!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (20.07.2009 19:31)
    może po prostu schodzą? wiem ze to banalne, ale może jednak wykonalne?;-)