Komentarze użytkownika zfiesz, strona 495
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
managua? hmmm... no jeśli ktoś się tam wybiera, to warto go tu witać, bo może namieszać!:-)
-
jak widać można... bez wielbłądów, kóz i łez wylanych nad nieszczęściem:-)
-
i wcale nie protestował!:-)
-
a co? a co? a spytać nie wolno?!?:-p
-
ech... kobiety... :-p
-
tja... właśnie się zastanawiałem w którym miejscu?!?!?:-)
-
curry?:-)
-
bałagan! to co lubię najbardziej!!!:-)
-
jak proza życia, to jednak wyzwanie!:-)
-
może po prostu schodzą? wiem ze to banalne, ale może jednak wykonalne?;-)
-
managua? hmmm... no jeśli ktoś się tam wybiera, to warto go tu witać, bo może namieszać!:-)
-
jak widać można... bez wielbłądów, kóz i łez wylanych nad nieszczęściem:-)
-
i wcale nie protestował!:-)
-
a co? a co? a spytać nie wolno?!?:-p
-
ech... kobiety... :-p
-
tja... właśnie się zastanawiałem w którym miejscu?!?!?:-)
-
curry?:-)
-
bałagan! to co lubię najbardziej!!!:-)
-
jak proza życia, to jednak wyzwanie!:-)
-
może po prostu schodzą? wiem ze to banalne, ale może jednak wykonalne?;-)