Komentarze użytkownika zfiesz, strona 494
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
w chester jeszcze nie byłem, więc nie mam porównania, ale na pewno to nadrobię!;-)
-
w sumie łatwo się domyśleć cóż to takiego, ale przy wielu fotkach przydałyby się (p)o(d)pisy;-)
-
ile razy bym nie widział tego klasycznego ujęcia, zawsze mi się podoba:-)
-
znaczy... zamek widmo?
-
i co? i myślisz że jak 'u was w meksyku' tak przyjemnie, to masz prawo się nie odzywać? tu ludzie czekają na relacje na bieżąco! a przynajmniej ja czekam!:-) jak tam real de catorce?
-
nie ma czego zazdrościć kingo! trzeba pakować plecak i jechać!:-) (to a propos twojego komentarza u mnie;-)
-
zapominam o jeszcze bardzo wielu gatunkach joanno!:-) ale ten niezobowiązujący tekst nigdy nie aspirował do bycia wyrocznią:-) przejrzyj komentarze... znajdziesz tam sporo dodatkowych informacji o pominiętych gatunkach.
ale co do narcocorridos, śpiewają je przecież wymienieni nortenos, bandas, czy generalnie gruperos, więc w pewnym sensie sumienie mam czyste;-) (btw... właśnie słucham k-paz... to a propos zamordowanych piosenkarzy)
gwatemalczyka prosiłem zaś dlatego, że nie miałem pod ręka innego hiszpańskojęzycznego native'a;-) wybaczysz?:-)
-
...tylko jeszcze chciałbym wiedzieć cóż to za zamek (?)
-
ups... :-p
-
w chester jeszcze nie byłem, więc nie mam porównania, ale na pewno to nadrobię!;-)
-
w sumie łatwo się domyśleć cóż to takiego, ale przy wielu fotkach przydałyby się (p)o(d)pisy;-)
-
ile razy bym nie widział tego klasycznego ujęcia, zawsze mi się podoba:-)
-
znaczy... zamek widmo?
-
i co? i myślisz że jak 'u was w meksyku' tak przyjemnie, to masz prawo się nie odzywać? tu ludzie czekają na relacje na bieżąco! a przynajmniej ja czekam!:-) jak tam real de catorce?
-
nie ma czego zazdrościć kingo! trzeba pakować plecak i jechać!:-) (to a propos twojego komentarza u mnie;-)
-
zapominam o jeszcze bardzo wielu gatunkach joanno!:-) ale ten niezobowiązujący tekst nigdy nie aspirował do bycia wyrocznią:-) przejrzyj komentarze... znajdziesz tam sporo dodatkowych informacji o pominiętych gatunkach.
ale co do narcocorridos, śpiewają je przecież wymienieni nortenos, bandas, czy generalnie gruperos, więc w pewnym sensie sumienie mam czyste;-) (btw... właśnie słucham k-paz... to a propos zamordowanych piosenkarzy)
gwatemalczyka prosiłem zaś dlatego, że nie miałem pod ręka innego hiszpańskojęzycznego native'a;-) wybaczysz?:-) -
...tylko jeszcze chciałbym wiedzieć cóż to za zamek (?)
-
ups... :-p
@yrec: podpisywanie to bardzo dobry nawyk;-)
@vanilkarosa: nie wątpię, ze pewnego dnia to ja będę zazdrościł tobie... wcześnie zaczynasz i to się chwali!:-)