Komentarze użytkownika zfiesz, strona 494

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (22.07.2009 15:05)
    @arnold: nie od dziś jestem fanem twojej spostrzegawczości i niecodziennej umiejętności wyłapywania najdziwniejszych kuriozów:-)

    @yrec: podpisywanie to bardzo dobry nawyk;-)

    @vanilkarosa: nie wątpię, ze pewnego dnia to ja będę zazdrościł tobie... wcześnie zaczynasz i to się chwali!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (22.07.2009 0:23)
    w chester jeszcze nie byłem, więc nie mam porównania, ale na pewno to nadrobię!;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 21:04)
    w sumie łatwo się domyśleć cóż to takiego, ale przy wielu fotkach przydałyby się (p)o(d)pisy;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 20:58)
    ile razy bym nie widział tego klasycznego ujęcia, zawsze mi się podoba:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 20:51)
    znaczy... zamek widmo?
  6. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 20:49)
    i co? i myślisz że jak 'u was w meksyku' tak przyjemnie, to masz prawo się nie odzywać? tu ludzie czekają na relacje na bieżąco! a przynajmniej ja czekam!:-) jak tam real de catorce?
  7. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 20:42)
    nie ma czego zazdrościć kingo! trzeba pakować plecak i jechać!:-) (to a propos twojego komentarza u mnie;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 20:41)
    zapominam o jeszcze bardzo wielu gatunkach joanno!:-) ale ten niezobowiązujący tekst nigdy nie aspirował do bycia wyrocznią:-) przejrzyj komentarze... znajdziesz tam sporo dodatkowych informacji o pominiętych gatunkach.

    ale co do narcocorridos, śpiewają je przecież wymienieni nortenos, bandas, czy generalnie gruperos, więc w pewnym sensie sumienie mam czyste;-) (btw... właśnie słucham k-paz... to a propos zamordowanych piosenkarzy)

    gwatemalczyka prosiłem zaś dlatego, że nie miałem pod ręka innego hiszpańskojęzycznego native'a;-) wybaczysz?:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 18:43)
    ...tylko jeszcze chciałbym wiedzieć cóż to za zamek (?)
  10. zfiesz
    zfiesz (21.07.2009 18:37)
    ups... :-p