Komentarze użytkownika zfiesz, strona 493
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ble!:-p
-
smakuje jak chili z sola i sokiem z lemonki... :-) pasikonika jakoś nie wyczułem;-) a próbowałem z ciekawości zwykłej:-)
-
ależ sławo! nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą!:-)
i strasznie się cieszę, że mogłem być przydatny:-)
-
a dziękuję, dziękuję... i polecam inne relacje:-)
-
uśmiech się!!! :-)
-
osiem (zespołów) to wprawdzie nie dziesięć tysięcy, ale faktem pozostaje, ze maleo płodny jest. muzycznie ofkors!
a właśnie się dowiedziałem... przypadkiem... że izrael się reaktywował!!! bomba!!!:-)
http://www.youtube.com/watch?v=lxibdmATI-8
-
od zawsze kojarzył mi się z marianem krzaklewskim... szczęśliwie dużo lepiej śpiewa;-) koncert armii na woodstocku sprzed... oj już nie pamiętam... to jeden z najlepszych na jakich bylem. a kilka koncertów zaliczyłem:-)
-
widzę, że inne (poza szkocją) zakątki wysp też ci się spodobały:-) dzięki za plusy!:-)
-
ja właśnie wybieram się na wakacje do polski i planuje odwiedzić pentowo - europejska wieś bociana:-) sprawdzę czy doleciały;-)
-
za poprzednikami... wrzucisz coś, żebym mógł się zrewanżować za 158 plusów?:-) póki co - wielkie dzięki!:-)
-
ble!:-p
-
smakuje jak chili z sola i sokiem z lemonki... :-) pasikonika jakoś nie wyczułem;-) a próbowałem z ciekawości zwykłej:-)
-
ależ sławo! nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą!:-)
i strasznie się cieszę, że mogłem być przydatny:-) -
a dziękuję, dziękuję... i polecam inne relacje:-)
-
uśmiech się!!! :-)
-
osiem (zespołów) to wprawdzie nie dziesięć tysięcy, ale faktem pozostaje, ze maleo płodny jest. muzycznie ofkors!
a właśnie się dowiedziałem... przypadkiem... że izrael się reaktywował!!! bomba!!!:-)
http://www.youtube.com/watch?v=lxibdmATI-8 -
od zawsze kojarzył mi się z marianem krzaklewskim... szczęśliwie dużo lepiej śpiewa;-) koncert armii na woodstocku sprzed... oj już nie pamiętam... to jeden z najlepszych na jakich bylem. a kilka koncertów zaliczyłem:-)
-
widzę, że inne (poza szkocją) zakątki wysp też ci się spodobały:-) dzięki za plusy!:-)
-
ja właśnie wybieram się na wakacje do polski i planuje odwiedzić pentowo - europejska wieś bociana:-) sprawdzę czy doleciały;-)
-
za poprzednikami... wrzucisz coś, żebym mógł się zrewanżować za 158 plusów?:-) póki co - wielkie dzięki!:-)