Komentarze użytkownika zfiesz, strona 493

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (31.07.2009 16:00)
    ble!:-p
  2. zfiesz
    zfiesz (31.07.2009 8:17)
    smakuje jak chili z sola i sokiem z lemonki... :-) pasikonika jakoś nie wyczułem;-) a próbowałem z ciekawości zwykłej:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (31.07.2009 8:16)
    ależ sławo! nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą!:-)

    i strasznie się cieszę, że mogłem być przydatny:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (31.07.2009 8:14)
    a dziękuję, dziękuję... i polecam inne relacje:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (31.07.2009 7:51)
    uśmiech się!!! :-)
  6. zfiesz
    zfiesz (31.07.2009 7:50)
    osiem (zespołów) to wprawdzie nie dziesięć tysięcy, ale faktem pozostaje, ze maleo płodny jest. muzycznie ofkors!
    a właśnie się dowiedziałem... przypadkiem... że izrael się reaktywował!!! bomba!!!:-)
    http://www.youtube.com/watch?v=lxibdmATI-8
  7. zfiesz
    zfiesz (31.07.2009 7:48)
    od zawsze kojarzył mi się z marianem krzaklewskim... szczęśliwie dużo lepiej śpiewa;-) koncert armii na woodstocku sprzed... oj już nie pamiętam... to jeden z najlepszych na jakich bylem. a kilka koncertów zaliczyłem:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (27.07.2009 1:03)
    widzę, że inne (poza szkocją) zakątki wysp też ci się spodobały:-) dzięki za plusy!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (27.07.2009 1:01)
    ja właśnie wybieram się na wakacje do polski i planuje odwiedzić pentowo - europejska wieś bociana:-) sprawdzę czy doleciały;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (27.07.2009 0:56)
    za poprzednikami... wrzucisz coś, żebym mógł się zrewanżować za 158 plusów?:-) póki co - wielkie dzięki!:-)