Komentarze użytkownika zfiesz, strona 497

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (17.07.2009 0:27)
    jeszcze nie tak intensywne, jak byśmy chcieli:-) za często mamy lenia! no i wyspiarska pogoda nie rozpieszcza:-) w sekrecie powiem ci, że na następny wypad upatrzyliśmy sobie kamienny grobowiec sprzed pięciu tysięcy lat (o ile się nie mylę) i, znów, kilka wiekowych kościołów... teraz tylko jakiś wspólny weekend by się przydał:-)

    wielkie dzięki za plusy... tego 'dużego' i te przy zdjęciach:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (17.07.2009 0:23)
    to zabawne, bo generalnie, z uporem maniaka fotografuje wszystko w pionie, a tu proszę... już druga fotka, którą byś 'przekręcił':-)
  3. zfiesz
    zfiesz (17.07.2009 0:22)
    "dół" w tym przypadku to wysepka i skrzyżowanie... raczej średnio ciekawe. te kamienice też niezbyt interesujące. poza tym, jakoś to zdjęcie kadrowałem, ale nie pamiętam jak, bo... oryginały pogrążyły się w niebycie po awarii dysku:-(
  4. zfiesz
    zfiesz (17.07.2009 0:18)
    i jak na walijskie ruiny (przynajmniej te, które dotąd widziałem) w całkiem niezłym stanie!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (17.07.2009 0:17)
    owszem, owszem... miejsce najwyraźniej nieprzypadkowo wybrano na 'park z widokiem':-)

    i dzięki za plusa:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (15.07.2009 20:53)
    jeśli nadal jesteście w san miguel, nie zapomnijcie też zajść do tortitlan - najlepszej (moim zdaniem!) knajpki w mieście. nie pamiętam na jakiej jest ulicy, ale na tej samej, na której jest subway, a tego łatwo zauważyć;-)

    a w guanajuato? w guanajuato zostańcie na zawsze... przynajmniej będę miał tam jakichś znajomych:-)

    no i skoro odpuszczacie sotano, to gdzie jedziecie dalej?

    3majcie się ciepło!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (15.07.2009 20:46)
    dzięki sława!:-) już się wystraszyłem, że się rozmyślisz:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (15.07.2009 0:22)
    a ja... w ogóle nie ruszam kawy, bo śmierdzi jak zepsuta:-p
  9. zfiesz
    zfiesz (15.07.2009 0:17)
    a pelikanie to dobrze czy źle? bo przy tych zdjęciach trochę mnie konfunduje...
  10. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 23:56)
    nie przesadzacie aby?:-)