Komentarze użytkownika zfiesz, strona 497
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
to zabawne, bo generalnie, z uporem maniaka fotografuje wszystko w pionie, a tu proszę... już druga fotka, którą byś 'przekręcił':-)
-
"dół" w tym przypadku to wysepka i skrzyżowanie... raczej średnio ciekawe. te kamienice też niezbyt interesujące. poza tym, jakoś to zdjęcie kadrowałem, ale nie pamiętam jak, bo... oryginały pogrążyły się w niebycie po awarii dysku:-(
-
i jak na walijskie ruiny (przynajmniej te, które dotąd widziałem) w całkiem niezłym stanie!:-)
-
owszem, owszem... miejsce najwyraźniej nieprzypadkowo wybrano na 'park z widokiem':-)
i dzięki za plusa:-)
-
jeśli nadal jesteście w san miguel, nie zapomnijcie też zajść do tortitlan - najlepszej (moim zdaniem!) knajpki w mieście. nie pamiętam na jakiej jest ulicy, ale na tej samej, na której jest subway, a tego łatwo zauważyć;-)
a w guanajuato? w guanajuato zostańcie na zawsze... przynajmniej będę miał tam jakichś znajomych:-)
no i skoro odpuszczacie sotano, to gdzie jedziecie dalej?
3majcie się ciepło!:-)
-
dzięki sława!:-) już się wystraszyłem, że się rozmyślisz:-p
-
a ja... w ogóle nie ruszam kawy, bo śmierdzi jak zepsuta:-p
-
a pelikanie to dobrze czy źle? bo przy tych zdjęciach trochę mnie konfunduje...
-
nie przesadzacie aby?:-)
-
to zabawne, bo generalnie, z uporem maniaka fotografuje wszystko w pionie, a tu proszę... już druga fotka, którą byś 'przekręcił':-)
-
"dół" w tym przypadku to wysepka i skrzyżowanie... raczej średnio ciekawe. te kamienice też niezbyt interesujące. poza tym, jakoś to zdjęcie kadrowałem, ale nie pamiętam jak, bo... oryginały pogrążyły się w niebycie po awarii dysku:-(
-
i jak na walijskie ruiny (przynajmniej te, które dotąd widziałem) w całkiem niezłym stanie!:-)
-
owszem, owszem... miejsce najwyraźniej nieprzypadkowo wybrano na 'park z widokiem':-)
i dzięki za plusa:-) -
jeśli nadal jesteście w san miguel, nie zapomnijcie też zajść do tortitlan - najlepszej (moim zdaniem!) knajpki w mieście. nie pamiętam na jakiej jest ulicy, ale na tej samej, na której jest subway, a tego łatwo zauważyć;-)
a w guanajuato? w guanajuato zostańcie na zawsze... przynajmniej będę miał tam jakichś znajomych:-)
no i skoro odpuszczacie sotano, to gdzie jedziecie dalej?
3majcie się ciepło!:-) -
dzięki sława!:-) już się wystraszyłem, że się rozmyślisz:-p
-
a ja... w ogóle nie ruszam kawy, bo śmierdzi jak zepsuta:-p
-
a pelikanie to dobrze czy źle? bo przy tych zdjęciach trochę mnie konfunduje...
-
nie przesadzacie aby?:-)
wielkie dzięki za plusy... tego 'dużego' i te przy zdjęciach:-)