Komentarze użytkownika zfiesz, strona 452
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
w sumie, jak się przyjrzeć, widać po podmurówce... a już chciałem się czepiać (ktoś musi!;-)
-
ale widzę, ze koleżanka w niebieskim odważnie za fajerą siada!:-)
-
oj! nie aż tak bardzo... chociaż fakt, zastąpili ją papierem pakowym;-)
-
może myślał, żeś wegetarianka?;-)
-
jestem niemal pewny, że nie będę w swojej prośbie... ba! wyraźnie zaakcentowanym życzeniu!;-) ...osamotniony: może jakaś bardziej tekstowa relacja z wysp? proszę! proszę! proszę! (i dużo informacji praktycznych!:-)
-
ech... szetlandy, orkady i hebrydy to moje tegoroczne niezrealizowane plany... dopracowane były niemal doskonale, ale... cóż... boskie buenos głośniej wołało;-)
po fotkach widzę, że, wbrew moim obawom, czasem świeci tam słońce!:-) a jak temperatury i wiatr?
-
ło bosz! jakie spojrzenie!:-) i mały prezencik;-)
-
klasyka!:-)
-
ocho! widzę edytko, że jedziemy na tym samym wózku... z tymi urlopami to lipa jakaś jest. zawsze brakuje!;-) mi też zostały ledwie trzy dni. w dodatku już zabukowane i to nie na wyjazd do ciepłych krajów, ale na wesele do polski... liczę na złotą polską jesień, bo brytyjskie lato jakoś mnie nie wygrzało;-)
a przy okazji... wielkie dzięki za ostatnie plusy:-)
-
"Nienack długo pozostawał poza obszarem zainteresowania uczonych na całym świecie, który uznawali jego istnienie za mało ciekawy temat do badań. (...)" ale... http://pl.uncyclomedia.org/wiki/Nienack :-)
-
w sumie, jak się przyjrzeć, widać po podmurówce... a już chciałem się czepiać (ktoś musi!;-)
-
ale widzę, ze koleżanka w niebieskim odważnie za fajerą siada!:-)
-
oj! nie aż tak bardzo... chociaż fakt, zastąpili ją papierem pakowym;-)
-
może myślał, żeś wegetarianka?;-)
-
jestem niemal pewny, że nie będę w swojej prośbie... ba! wyraźnie zaakcentowanym życzeniu!;-) ...osamotniony: może jakaś bardziej tekstowa relacja z wysp? proszę! proszę! proszę! (i dużo informacji praktycznych!:-)
-
ech... szetlandy, orkady i hebrydy to moje tegoroczne niezrealizowane plany... dopracowane były niemal doskonale, ale... cóż... boskie buenos głośniej wołało;-)
po fotkach widzę, że, wbrew moim obawom, czasem świeci tam słońce!:-) a jak temperatury i wiatr? -
ło bosz! jakie spojrzenie!:-) i mały prezencik;-)
-
klasyka!:-)
-
ocho! widzę edytko, że jedziemy na tym samym wózku... z tymi urlopami to lipa jakaś jest. zawsze brakuje!;-) mi też zostały ledwie trzy dni. w dodatku już zabukowane i to nie na wyjazd do ciepłych krajów, ale na wesele do polski... liczę na złotą polską jesień, bo brytyjskie lato jakoś mnie nie wygrzało;-)
a przy okazji... wielkie dzięki za ostatnie plusy:-) -
"Nienack długo pozostawał poza obszarem zainteresowania uczonych na całym świecie, który uznawali jego istnienie za mało ciekawy temat do badań. (...)" ale... http://pl.uncyclomedia.org/wiki/Nienack :-)