Komentarze użytkownika zfiesz, strona 452

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:42)
    w sumie, jak się przyjrzeć, widać po podmurówce... a już chciałem się czepiać (ktoś musi!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:41)
    ale widzę, ze koleżanka w niebieskim odważnie za fajerą siada!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:35)
    oj! nie aż tak bardzo... chociaż fakt, zastąpili ją papierem pakowym;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:34)
    może myślał, żeś wegetarianka?;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:34)
    jestem niemal pewny, że nie będę w swojej prośbie... ba! wyraźnie zaakcentowanym życzeniu!;-) ...osamotniony: może jakaś bardziej tekstowa relacja z wysp? proszę! proszę! proszę! (i dużo informacji praktycznych!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:32)
    ech... szetlandy, orkady i hebrydy to moje tegoroczne niezrealizowane plany... dopracowane były niemal doskonale, ale... cóż... boskie buenos głośniej wołało;-)

    po fotkach widzę, że, wbrew moim obawom, czasem świeci tam słońce!:-) a jak temperatury i wiatr?
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:26)
    ło bosz! jakie spojrzenie!:-) i mały prezencik;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 0:24)
    klasyka!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (06.09.2009 8:18)
    ocho! widzę edytko, że jedziemy na tym samym wózku... z tymi urlopami to lipa jakaś jest. zawsze brakuje!;-) mi też zostały ledwie trzy dni. w dodatku już zabukowane i to nie na wyjazd do ciepłych krajów, ale na wesele do polski... liczę na złotą polską jesień, bo brytyjskie lato jakoś mnie nie wygrzało;-)

    a przy okazji... wielkie dzięki za ostatnie plusy:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.09.2009 7:52)
    "Nienack długo pozostawał poza obszarem zainteresowania uczonych na całym świecie, który uznawali jego istnienie za mało ciekawy temat do badań. (...)" ale... http://pl.uncyclomedia.org/wiki/Nienack :-)