Komentarze użytkownika zfiesz, strona 453
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
buuu.... ostatnie:-(
-
z tego co wiem (ale zaznaczam, że wiem niewiele), prawosławni ozdabiają krzyże wstążkami przy okazji (zazwyczaj znacznie przed) różnych świąt. kolory wstążek mają jakieś znaczenie, ale poza maryjnym błękitem nic mi nie mówią...
-
w tej podobają mi się dziwne proporcje wysokości ścian do dachu... jakieś takie bajkowe...
-
bosz! "murzin" przeczytałem! i sobie myślę, skąd w dubiczach Murzyna pochowali?!?!?!:-)
-
oferta?:-)
-
nie ma co... bronią dostępu do zbawienia! zazdrośnicy i egoiści;-)
-
niepewnie, ale zawsze do przodu...
-
i jakieś zgromadzenie siostrzyczek przed bramą:-)
[wersja mroczna: http://kolumber.pl/photos/show/74813 ]
-
ojej! ja myślałem, że każdy grób, to jedna osoba!
-
za nieprawomyślność sławko... za nieprawomyślność. i nie z przeszłości, bo sam wszystkie 'zerowałem' zupełnie niedawno! linia partii jedyna słuszną linią!
smutne...
-
buuu.... ostatnie:-(
-
z tego co wiem (ale zaznaczam, że wiem niewiele), prawosławni ozdabiają krzyże wstążkami przy okazji (zazwyczaj znacznie przed) różnych świąt. kolory wstążek mają jakieś znaczenie, ale poza maryjnym błękitem nic mi nie mówią...
-
w tej podobają mi się dziwne proporcje wysokości ścian do dachu... jakieś takie bajkowe...
-
bosz! "murzin" przeczytałem! i sobie myślę, skąd w dubiczach Murzyna pochowali?!?!?!:-)
-
oferta?:-)
-
nie ma co... bronią dostępu do zbawienia! zazdrośnicy i egoiści;-)
-
niepewnie, ale zawsze do przodu...
-
i jakieś zgromadzenie siostrzyczek przed bramą:-)
[wersja mroczna: http://kolumber.pl/photos/show/74813 ] -
ojej! ja myślałem, że każdy grób, to jedna osoba!
-
za nieprawomyślność sławko... za nieprawomyślność. i nie z przeszłości, bo sam wszystkie 'zerowałem' zupełnie niedawno! linia partii jedyna słuszną linią!
smutne...