Komentarze użytkownika zfiesz, strona 454

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:21)
    ładnie powiedziane...
  2. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:19)
    ale żeś ją pochlastała!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:18)
    a tu, cytując klasyka w jego najbardziej udanym fragmencie, ładne chmurki ci wyszły;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:16)
    ciekawość to pierwszy stopień...
  5. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:16)
    zupełnie jak w kinie piotrze!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:15)
    a ona jakaś taka krzywa, ta cerkiew, czy tylko mi się żyroskop popsuł?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:14)
    załoga "g"?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:13)
    hej kasiu!:-) żyć żyjemy, ale co to za życie bez ciebie?:-)

    wracaj szybko, bo zdrowego rozsądku coraz tu mniej!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:10)
    czy poeta załucki miał jakieś problemy z poczuciem własnej, męskiej wartości?:-D
  10. zfiesz
    zfiesz (05.09.2009 16:09)
    albo zapomniał firanek.... trudno powiedzieć. w kilku domach, w których mieszkanie graniczyłoby ze zdrowym rozsądkiem też widziałem firanki, a nawet talerze anten satelitarnych. może pakowali się w pospiechu?