Komentarze użytkownika zfiesz, strona 446

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:04)
    ale to nie jest powód do wstydu rebelko:-p
  2. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:02)
    może to właśnie miała na myśli karolina pisząc "a mowia, ze na rowerze mozna schudnac"?:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:54)
    albo wytnij cenzurę skoro taka wstydliwa:-p
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:54)
    przyślij cenzurę do mnie;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:52)
    pewnie przeniesienie z patrolówki dostali... dwa lata wcześniej;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:51)
    gracias?:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:46)
    ja już od jakiegoś czasu zauważam, ze nie do końca rozumiem ten cieszyńsko-krakowski kod językowy...

    a na kleszcze, sławko, pankol najlepszy (z tych testowanych ostatnio)
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:44)
    nasz borewicz, to przy nich lamer skończony!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:42)
    to jeszcze na pocieszenie dodam sławko, ze ja zamiast wrzucać tę "podróż" miałem pisać kolejną relację z podlasia. skutecznie mnie od tego odciągnęliście, za co wszystkim wielkie i serdeczne dziękuje towarzysze!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 22:39)
    na bezpieczną odległość!:-)