Komentarze użytkownika zfiesz, strona 446
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ale to nie jest powód do wstydu rebelko:-p
-
może to właśnie miała na myśli karolina pisząc "a mowia, ze na rowerze mozna schudnac"?:-)
-
albo wytnij cenzurę skoro taka wstydliwa:-p
-
przyślij cenzurę do mnie;-)
-
pewnie przeniesienie z patrolówki dostali... dwa lata wcześniej;-)
-
gracias?:-p
-
ja już od jakiegoś czasu zauważam, ze nie do końca rozumiem ten cieszyńsko-krakowski kod językowy...
a na kleszcze, sławko, pankol najlepszy (z tych testowanych ostatnio)
-
nasz borewicz, to przy nich lamer skończony!:-)
-
to jeszcze na pocieszenie dodam sławko, ze ja zamiast wrzucać tę "podróż" miałem pisać kolejną relację z podlasia. skutecznie mnie od tego odciągnęliście, za co wszystkim wielkie i serdeczne dziękuje towarzysze!:-)
-
na bezpieczną odległość!:-)
-
ale to nie jest powód do wstydu rebelko:-p
-
może to właśnie miała na myśli karolina pisząc "a mowia, ze na rowerze mozna schudnac"?:-)
-
albo wytnij cenzurę skoro taka wstydliwa:-p
-
przyślij cenzurę do mnie;-)
-
pewnie przeniesienie z patrolówki dostali... dwa lata wcześniej;-)
-
gracias?:-p
-
ja już od jakiegoś czasu zauważam, ze nie do końca rozumiem ten cieszyńsko-krakowski kod językowy...
a na kleszcze, sławko, pankol najlepszy (z tych testowanych ostatnio) -
nasz borewicz, to przy nich lamer skończony!:-)
-
to jeszcze na pocieszenie dodam sławko, ze ja zamiast wrzucać tę "podróż" miałem pisać kolejną relację z podlasia. skutecznie mnie od tego odciągnęliście, za co wszystkim wielkie i serdeczne dziękuje towarzysze!:-)
-
na bezpieczną odległość!:-)