Komentarze użytkownika zfiesz, strona 444

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 0:21)
    właśnie zastanawiałem się jak to fachowo ująć:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 0:20)
    "zwierz i jego magiczna szuflada z notatkami" pasuje najlepiej:-)

    a popiersia niestety nie rozpoznaję:-( choć na bolivara mi nie pasuje. on zawsze młodziej jest przedstawiany, a przede wszystkim bez wąsów!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 0:14)
    acha... to ten porwany (przynajmniej jeden) u wybrzeży somali tez był od ciebie? a jak się wkręcić w taką przygodę? niekoniecznie z piratami, ale z egzotycznymi portami - czemu nie:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:53)
    ale ten ma mostek na rufie. ten pod linkiem na środku... coś kręcisz!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:49)
    tak, oczywiście! stąd numer strony i rok wydania:-p czy ja wyglądam na... no nie będę wymieniał z nazwiska;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:43)
    niebieski jeszcze wypatrzę, ale czerwone, to będą moje oczy jeśli będę dalej próbował... wierzę na słowo! a co to za marka?;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:42)
    tyle razy cie uczyłem! tyle razy powtarzałem... z przepony! ech... nauka poszła w... pastwisko...
  8. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:41)
    ale to tylko luźne skojarzenie! bo to o pomniku w cartagena de indias w kolumbii...
  9. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:39)
    ale ja porządnym zwierzem jestem! czasem... ;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (07.09.2009 23:39)
    ziarno ziarnem... ale szyba naprawdę była okropnie brudna!:-)