Komentarze użytkownika zfiesz, strona 440

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:59)
    wkrótce?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:58)
    widzisz... a ja urugwaju nie żałuję:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:57)
    ale ja byłem pierwszy!!!!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:57)
    zostałem?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:56)
    z sopotu?!?!?! hmmm... proszę o dalsze poszlaki!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:55)
    ależ rebelciu (pardon!) po to mnie masz!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:52)
    ależ duzinku... po prostu trafne określenie! tyle że smutne...
  8. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:51)
    i znowu się pogubiłem:-(
  9. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:49)
    to tylko kuń!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 0:49)
    tego akurat sam nie wymyśliłem!;-)