Komentarze użytkownika zfiesz, strona 440
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
wkrótce?:-)
-
widzisz... a ja urugwaju nie żałuję:-)
-
ale ja byłem pierwszy!!!!:-)
-
zostałem?:-)
-
z sopotu?!?!?! hmmm... proszę o dalsze poszlaki!:-)
-
ależ rebelciu (pardon!) po to mnie masz!:-)
-
ależ duzinku... po prostu trafne określenie! tyle że smutne...
-
i znowu się pogubiłem:-(
-
to tylko kuń!:-)
-
tego akurat sam nie wymyśliłem!;-)
-
wkrótce?:-)
-
widzisz... a ja urugwaju nie żałuję:-)
-
ale ja byłem pierwszy!!!!:-)
-
zostałem?:-)
-
z sopotu?!?!?! hmmm... proszę o dalsze poszlaki!:-)
-
ależ rebelciu (pardon!) po to mnie masz!:-)
-
ależ duzinku... po prostu trafne określenie! tyle że smutne...
-
i znowu się pogubiłem:-(
-
to tylko kuń!:-)
-
tego akurat sam nie wymyśliłem!;-)