Komentarze użytkownika zfiesz, strona 438
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
z tymi nie rozmawiałem.... bałem się, że rzucą się pod koła;-)
-
:-p
-
bardzo się zgadzam z żabą:-)
-
ulubiona woda dino i żanety:-)
-
dobrze się czujesz rebelko?;-)
-
no nie wiem piotrze... ja chyba lekko wykadrowałbym w lewo;-)
-
właśnie takie coś chcemy kupić!;-)
-
to była najmniejsza chatka jaka widziałem... tylko otoczenie było na tyle nieciekawe, że skupiłem się na okiennicach;-)
-
spostrzegawcza jesteś!:-p
-
z tym plusem to za bardzo ci nie pomogę, bo sam nie bardzo się orientuję;-)
ale chciałem zapytać... tak konkretnie to CO ci robię sławko?:-)
-
z tymi nie rozmawiałem.... bałem się, że rzucą się pod koła;-)
-
:-p
-
bardzo się zgadzam z żabą:-)
-
ulubiona woda dino i żanety:-)
-
dobrze się czujesz rebelko?;-)
-
no nie wiem piotrze... ja chyba lekko wykadrowałbym w lewo;-)
-
właśnie takie coś chcemy kupić!;-)
-
to była najmniejsza chatka jaka widziałem... tylko otoczenie było na tyle nieciekawe, że skupiłem się na okiennicach;-)
-
spostrzegawcza jesteś!:-p
-
z tym plusem to za bardzo ci nie pomogę, bo sam nie bardzo się orientuję;-)
ale chciałem zapytać... tak konkretnie to CO ci robię sławko?:-)