Komentarze użytkownika zfiesz, strona 438

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:05)
    z tymi nie rozmawiałem.... bałem się, że rzucą się pod koła;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:03)
    :-p
  3. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:02)
    bardzo się zgadzam z żabą:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:00)
    ulubiona woda dino i żanety:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 20:59)
    dobrze się czujesz rebelko?;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 20:58)
    no nie wiem piotrze... ja chyba lekko wykadrowałbym w lewo;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 20:57)
    właśnie takie coś chcemy kupić!;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 20:56)
    to była najmniejsza chatka jaka widziałem... tylko otoczenie było na tyle nieciekawe, że skupiłem się na okiennicach;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 20:55)
    spostrzegawcza jesteś!:-p
  10. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 20:46)
    z tym plusem to za bardzo ci nie pomogę, bo sam nie bardzo się orientuję;-)

    ale chciałem zapytać... tak konkretnie to CO ci robię sławko?:-)