Komentarze użytkownika zfiesz, strona 442
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
przepraszam piotrze!:-) a wybaczysz jeśli to się będzie powtarzało?:-)
-
dzięki, zapamiętam!:-)
-
popieram postulat sławy! i też mi coś tu podstępem śmierdzi... ale wyjaśnienia póki co przyjmuję;-)
-
że też horyzont nie uciekł... ;-)
-
a u mnie było ładnie... ćma dopiero nadeszła... wraz z deszczem niestety:-(
a janicki to se w kulki leci! dezerter! se wymówkę znalazł... phi!;-)
-
phi! :-p
-
to zupełnie tak jak ja... tyle że ja marzę o tym żeby ktoś mi przeszkadzał! wtedy nie będę musiał pisać!:-)
-
żabciu droga, a cóżże ty taka milczaca ostatnio?
-
właśnie, szalona, gdzie ty się włóczysz? tu obowiązki czekają!:-)
-
ja oczywiście żartuję, bo sam planowałem wyjazd na "twoje" wysepki. ale właśnie ta pogoda lekko mnie zawsze hamuje... nic nie poradzę, że na urlopie (którego przecież zawsze za mało) wolę się wygrzać:-)
-
przepraszam piotrze!:-) a wybaczysz jeśli to się będzie powtarzało?:-)
-
dzięki, zapamiętam!:-)
-
popieram postulat sławy! i też mi coś tu podstępem śmierdzi... ale wyjaśnienia póki co przyjmuję;-)
-
że też horyzont nie uciekł... ;-)
-
a u mnie było ładnie... ćma dopiero nadeszła... wraz z deszczem niestety:-(
a janicki to se w kulki leci! dezerter! se wymówkę znalazł... phi!;-) -
phi! :-p
-
to zupełnie tak jak ja... tyle że ja marzę o tym żeby ktoś mi przeszkadzał! wtedy nie będę musiał pisać!:-)
-
żabciu droga, a cóżże ty taka milczaca ostatnio?
-
właśnie, szalona, gdzie ty się włóczysz? tu obowiązki czekają!:-)
-
ja oczywiście żartuję, bo sam planowałem wyjazd na "twoje" wysepki. ale właśnie ta pogoda lekko mnie zawsze hamuje... nic nie poradzę, że na urlopie (którego przecież zawsze za mało) wolę się wygrzać:-)