Komentarze użytkownika zfiesz, strona 442

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 23:02)
    przepraszam piotrze!:-) a wybaczysz jeśli to się będzie powtarzało?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 22:47)
    dzięki, zapamiętam!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 22:38)
    popieram postulat sławy! i też mi coś tu podstępem śmierdzi... ale wyjaśnienia póki co przyjmuję;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 22:12)
    że też horyzont nie uciekł... ;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 22:08)
    a u mnie było ładnie... ćma dopiero nadeszła... wraz z deszczem niestety:-(

    a janicki to se w kulki leci! dezerter! se wymówkę znalazł... phi!;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 14:30)
    phi! :-p
  7. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 14:25)
    to zupełnie tak jak ja... tyle że ja marzę o tym żeby ktoś mi przeszkadzał! wtedy nie będę musiał pisać!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 14:14)
    żabciu droga, a cóżże ty taka milczaca ostatnio?
  9. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:55)
    właśnie, szalona, gdzie ty się włóczysz? tu obowiązki czekają!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:54)
    ja oczywiście żartuję, bo sam planowałem wyjazd na "twoje" wysepki. ale właśnie ta pogoda lekko mnie zawsze hamuje... nic nie poradzę, że na urlopie (którego przecież zawsze za mało) wolę się wygrzać:-)