Komentarze użytkownika zfiesz, strona 439
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
a ja nie będę się mądrzył;-) zajrzyj tutaj: http://www.orthodoxworld.ru/pl/icona/11/index.htm
-
literki??? hmmm... na literka to i ja reflektuje! nie zapominajcie o emigrantach! żołądkową jeśli można poproszę;-)
-
daswidańja!:-)
-
hmmm... kilku wykładowców jeszcze pamiętam... pytanie czy oni pamiętają mnie! ja w sumie taka szara myszka jestem. w oczy się nie rzucam;-)
-
nie namawiaj mnie teraz! spać idę! od godziny:-p
-
i ja! i ja! :-) dzięki wam dobrzy ludzie! :-)
-
no ba! ale w sumie... to nie tak długo, prawda?:-)
-
hmmm... interesujące, może nie "the most original idea in the universe", ale interesujące...
-
w sumie... trudno powiedzieć... jakoś nie przytrafiło mi się jeszcze być lokomotywą. ale kto wie... może w kolejnym wcieleniu?;-)
-
no przecież nie można tak ciągle tylko na siebie i na siebie... tak się nie godzi! i nie jest tak zabawnie;-)
-
a ja nie będę się mądrzył;-) zajrzyj tutaj: http://www.orthodoxworld.ru/pl/icona/11/index.htm
-
literki??? hmmm... na literka to i ja reflektuje! nie zapominajcie o emigrantach! żołądkową jeśli można poproszę;-)
-
daswidańja!:-)
-
hmmm... kilku wykładowców jeszcze pamiętam... pytanie czy oni pamiętają mnie! ja w sumie taka szara myszka jestem. w oczy się nie rzucam;-)
-
nie namawiaj mnie teraz! spać idę! od godziny:-p
-
i ja! i ja! :-) dzięki wam dobrzy ludzie! :-)
-
no ba! ale w sumie... to nie tak długo, prawda?:-)
-
hmmm... interesujące, może nie "the most original idea in the universe", ale interesujące...
-
w sumie... trudno powiedzieć... jakoś nie przytrafiło mi się jeszcze być lokomotywą. ale kto wie... może w kolejnym wcieleniu?;-)
-
no przecież nie można tak ciągle tylko na siebie i na siebie... tak się nie godzi! i nie jest tak zabawnie;-)