Komentarze użytkownika zfiesz, strona 439

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 20:45)
    a ja nie będę się mądrzył;-) zajrzyj tutaj: http://www.orthodoxworld.ru/pl/icona/11/index.htm
  2. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:14)
    literki??? hmmm... na literka to i ja reflektuje! nie zapominajcie o emigrantach! żołądkową jeśli można poproszę;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:12)
    daswidańja!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:12)
    hmmm... kilku wykładowców jeszcze pamiętam... pytanie czy oni pamiętają mnie! ja w sumie taka szara myszka jestem. w oczy się nie rzucam;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:10)
    nie namawiaj mnie teraz! spać idę! od godziny:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:09)
    i ja! i ja! :-) dzięki wam dobrzy ludzie! :-)
  7. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:06)
    no ba! ale w sumie... to nie tak długo, prawda?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:05)
    hmmm... interesujące, może nie "the most original idea in the universe", ale interesujące...
  9. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:02)
    w sumie... trudno powiedzieć... jakoś nie przytrafiło mi się jeszcze być lokomotywą. ale kto wie... może w kolejnym wcieleniu?;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 1:00)
    no przecież nie można tak ciągle tylko na siebie i na siebie... tak się nie godzi! i nie jest tak zabawnie;-)