Komentarze użytkownika zfiesz, strona 437
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
pani poetka?;-)
-
cóż... najwyraźniej to kraina cudów, tudzież cudeniek;-)
-
ale ja też mam zamiar tam wracać i wraca i wracać... aż w końcu znajdę sensowna pracę i zostanę na dobre:-)
-
nie wygadam się nikomu! obiecuję!:-)
-
ależ zapraszam! samogonem bym ugościł, ale został na podlasiu;-)
-
innych nie znam... poetko:-)
-
podobuje mje sie! ale na fotki to muszę chyba weekend zarezerwować:-)
-
jakby nie można tak od razu... :-p
-
qrcze... nie mam PS:-(
:-p
a, i dzięki;-)
-
a co ty mje tu po chachłacku zapodajesz? mów po ludzku!:-)
-
pani poetka?;-)
-
cóż... najwyraźniej to kraina cudów, tudzież cudeniek;-)
-
ale ja też mam zamiar tam wracać i wraca i wracać... aż w końcu znajdę sensowna pracę i zostanę na dobre:-)
-
nie wygadam się nikomu! obiecuję!:-)
-
ależ zapraszam! samogonem bym ugościł, ale został na podlasiu;-)
-
innych nie znam... poetko:-)
-
podobuje mje sie! ale na fotki to muszę chyba weekend zarezerwować:-)
-
jakby nie można tak od razu... :-p
-
qrcze... nie mam PS:-(
:-p
a, i dzięki;-) -
a co ty mje tu po chachłacku zapodajesz? mów po ludzku!:-)