Komentarze użytkownika zfiesz, strona 437

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:30)
    pani poetka?;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:28)
    cóż... najwyraźniej to kraina cudów, tudzież cudeniek;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:21)
    ale ja też mam zamiar tam wracać i wraca i wracać... aż w końcu znajdę sensowna pracę i zostanę na dobre:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:19)
    nie wygadam się nikomu! obiecuję!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:14)
    ależ zapraszam! samogonem bym ugościł, ale został na podlasiu;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:14)
    innych nie znam... poetko:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:12)
    podobuje mje sie! ale na fotki to muszę chyba weekend zarezerwować:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:11)
    jakby nie można tak od razu... :-p
  9. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:09)
    qrcze... nie mam PS:-(

    :-p

    a, i dzięki;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:08)
    a co ty mje tu po chachłacku zapodajesz? mów po ludzku!:-)