Komentarze użytkownika zfiesz, strona 433

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (12.09.2009 14:04)
    ej! no ta jest najlepsza! i zupełnie niedoceniona...
  2. zfiesz
    zfiesz (12.09.2009 13:54)
    taka mała biedna (nie dlatego, ze gorzej ubrana!) żabka, w dodatku z zawadiacką grzywką, a tyle hałasu! masz talent... i chyba permanentna czkawkę...
  3. zfiesz
    zfiesz (12.09.2009 13:46)
    marzyć może nie marzyłem, ale zawsze chciałem się przepłynąć. i nie powiem żebym jakoś szczególnie się rozczarował. nie odkryje chyba ameryki, twierdząc, że największą atrakcją kanału są pochylnie i te jak najbardziej spełniły moje oczekiwania. a że nuda? co robić? może trzeba było zabrać bierki?;-)

    a kanał augustowski, to jednak trochę inna liga. btw, podobno od przyszłego roku będzie można przepłynąć CAŁY kanał augustowski. włącznie z odcinkiem białoruskim...
  4. zfiesz
    zfiesz (10.09.2009 23:19)
    bosz! żabo! ja cię bardzo porfavor!;-)

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Szeptun
    http://polskajestfajna.wp.pl/title,Szeptucha-naprawde-pomaga,wid,11406235,wiadomosc.html?ticaid=18b97
    http://mloda.polka.salon24.pl/78351,szeptucha
    http://www.mypolinfo.com/home/art.php?id=1662
    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3384292
    http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090516/MAGAZYN/472021375

    ...itp. itd...
  5. zfiesz
    zfiesz (10.09.2009 23:12)
    tak patrzę i się zastanawiam, dlaczego jeszcze nie wpadłem tu podziękować ci za wszystkie plusy?:-) niniejszym nadrabiam to niedopuszczalne niedopatrzenie;-) dziękuję uprzejmie;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (10.09.2009 23:10)
    tak w ogóle, to cieszę się, że się ucieszyłaś z okiennic itp;-) a przy okazji dzięki za akcję "plus";-)
  7. zfiesz
    zfiesz (10.09.2009 23:08)
    a ja w białowieży byłem i żubra widziałem tylko w menu (pod postacią szaszłyka:-( czy to może bizony?;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (10.09.2009 23:07)
    mam nadzieję, że to powrót na dłużej! no! i wielkie dzięki za przejażdżkę po podlasiu:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (10.09.2009 23:06)
    nic nie musisz sławko!:-) ale strasznie się cieszę, że nie możesz się powstrzymać!:-)

    no i poszukam jeszcze jakichś drewniaków;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (10.09.2009 23:05)
    wdzięczność moją masz dozgonną za podlaskie szaleństwo!:-)