Komentarze użytkownika zfiesz, strona 432

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:46)
    chyba karniaka tsza mu dać, a nie korkować! chyba że za kierowcę ma robić...
  2. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:42)
    fioletu trochę na kiecce ma, ale różu brak... ale sugestia dotycząca ubioru była opacznie zrozumiana i jest zupełnie nieistotna. a że biedna... no tak zachłannie konsumuje i jeszcze to spojrzenie... z takim wyrzutem. tak dawno nie jadła... a chciałaby... a bezduszna rebel sobie sesję jej kosztem urządza. smutne... :-p

    i co ja wiem o żabie? hmmm... niewiele... bo małomówna... ciągle konsumpcją zajęta! o! wiem, że babkę ziemniaczaną lubi i placka zbójnickiego też! nawet z mikrofali!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:29)
    wiesz kuniu... mieliśmy dwie opcje: albo moknąc i podziwiać krajobrazy, albo nudzić się pod pokładem. częściej wybieraliśmy jednak opcję drugą. myślę że płynąc z większą ekipą, można się na kanale całkiem dobrze bawić.

    z tym brudem to chyba lekka przesada. w samym kanale, pomiędzy pochylniami, nie ma się co spodziewać krystalicznej wody! w końcu to bardzo krótkie odcinki stojącej (!!!) wody. na jeziorach jest już dobrze. raki wróciły, ryby są, więc chyba wszystko gra...

    acha... a kanał jest elbląski. tylko elbląski! te wariacje z ostródą, to jakieś uzurpatorskie zapędy tych z drugiego końca:-) sprawdź w wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kana%C5%82_Elbl%C4%85ski i poczytaj zalinkowane artykuły...

    p.s. przepłyniesz się z nami? zbiera się spora ekipa!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:21)
    o nie! wypraszam sobie! z tym mitomanem nie chcę mieć absolutnie nic wspólnego!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:20)
    oj! ja mam jeszcze całe setki drewniaków do zobaczenia na podlasiu!:-) oczywiście o ile myślimy o tych samych drewniakach:-)

    wielkie dzięki za plusy!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:03)
    jeszcze trzy pytania...
    1. to był wyjazd samodzielny, czy zorganizowany?
    2. jak wygląda załatwianie białoruskiej wizy? formalność, czy trzeba za tym chodzić?
    3. miałaś jakiś przewodnik po białorusi?
  7. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 1:56)
    dziwny jest ten... dom... ;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 1:53)
    ładna! ale wolę drewniane;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 1:51)
    ha! coś jednak w tym musi być... dosłownie kilka dni temu rozpracowywaliśmy z Moją Panią ewentualna wycieczkę po litwie i białorusi i zastanawiałem się, czy ktoś w ogóle tam jeździ (mam na myśli białoruś, nie litwę;-) no i proszę - okazuje się, że jak najbardziej!;-)

    szkoda tylko że relacja taka telegraficzna:-( nie chcesz dodać jeszcze kilku(set;-) zdań? i może lekko przeedytuj, bo bez akapitów jednak ciężko się czyta:-)

    biorę się za fotki...
  10. zfiesz
    zfiesz (12.09.2009 14:06)
    aż sprawdziłem, czy przypadkiem w tej chwili go nie dodałeś!:-)