Komentarze użytkownika zfiesz, strona 435
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
przeczytałem wyrywkowo, przyznaję, ale podoba mi się forma... fotki i reszta w wolnej chwili. kilka w weekend powinienem mieć;-)
-
odpowiedź satysfakcjonująca!;-)
-
spoko duzinku:-) dla równowagi, ja dziś nie zauważyłem odpowiedzi;-) oczywiście życzę jak najbardziej udanych wakacji!;-)
-
a to ja jednak wolę ciełuszki;-)
-
podeślę ci widok ogólny;-) tylko się przypomnij!:-)
-
basiu droga... dziękuję ci jak-nie-wiem-co za za wszystkie plusy i natchnione, a czasem fachowe komentarze! nie chcę żeby zabrzmiało to jak napraszanie się o kolejne, ale jeśli przejrzysz mój magazyn, znajdziesz tam jeszcze całą masę drewnianych cudów z podlasia. polecam!;-)
-
ale za to w trzy godziny z białego do pasłęka dojechaliśmy!:-D
-
spasiba?;-)
-
odkąd mam pankola, kleszcze mi nie straszne!:-D (tym razem ŻADNEGO nie złapałem:-)
-
basiu droga... ja po pracy jestem, ciężko mi się skupić trochę... możesz odrobinkę jaśniej?;-)
-
przeczytałem wyrywkowo, przyznaję, ale podoba mi się forma... fotki i reszta w wolnej chwili. kilka w weekend powinienem mieć;-)
-
odpowiedź satysfakcjonująca!;-)
-
spoko duzinku:-) dla równowagi, ja dziś nie zauważyłem odpowiedzi;-) oczywiście życzę jak najbardziej udanych wakacji!;-)
-
a to ja jednak wolę ciełuszki;-)
-
podeślę ci widok ogólny;-) tylko się przypomnij!:-)
-
basiu droga... dziękuję ci jak-nie-wiem-co za za wszystkie plusy i natchnione, a czasem fachowe komentarze! nie chcę żeby zabrzmiało to jak napraszanie się o kolejne, ale jeśli przejrzysz mój magazyn, znajdziesz tam jeszcze całą masę drewnianych cudów z podlasia. polecam!;-)
-
ale za to w trzy godziny z białego do pasłęka dojechaliśmy!:-D
-
spasiba?;-)
-
odkąd mam pankola, kleszcze mi nie straszne!:-D (tym razem ŻADNEGO nie złapałem:-)
-
basiu droga... ja po pracy jestem, ciężko mi się skupić trochę... możesz odrobinkę jaśniej?;-)