Komentarze użytkownika zfiesz, strona 435

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 22:19)
    przeczytałem wyrywkowo, przyznaję, ale podoba mi się forma... fotki i reszta w wolnej chwili. kilka w weekend powinienem mieć;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 22:15)
    odpowiedź satysfakcjonująca!;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 22:07)
    spoko duzinku:-) dla równowagi, ja dziś nie zauważyłem odpowiedzi;-) oczywiście życzę jak najbardziej udanych wakacji!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 22:04)
    a to ja jednak wolę ciełuszki;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 22:03)
    podeślę ci widok ogólny;-) tylko się przypomnij!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 22:02)
    basiu droga... dziękuję ci jak-nie-wiem-co za za wszystkie plusy i natchnione, a czasem fachowe komentarze! nie chcę żeby zabrzmiało to jak napraszanie się o kolejne, ale jeśli przejrzysz mój magazyn, znajdziesz tam jeszcze całą masę drewnianych cudów z podlasia. polecam!;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 22:00)
    ale za to w trzy godziny z białego do pasłęka dojechaliśmy!:-D
  8. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:57)
    spasiba?;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:57)
    odkąd mam pankola, kleszcze mi nie straszne!:-D (tym razem ŻADNEGO nie złapałem:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:55)
    basiu droga... ja po pracy jestem, ciężko mi się skupić trochę... możesz odrobinkę jaśniej?;-)