Komentarze użytkownika zfiesz, strona 431
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
absolutne dzieło sztuki!:-)
-
a nie koszone?:-p
-
ale czy sobie poradzi? bo jak tylko rozwścieczy, to biada mu, oj biada!:-)
-
@janicki: i zastrasza spojrzeniem!;-)
-
żabciu, nie chcę się czepiać, ale dlaczego z capoeiry notorycznie robisz capoire?
http://pt.wikipedia.org/wiki/Capoeira_(artes_marciais)
-
i nie podzielisz się doznaniami? egoistka!:-p
-
skromny...
-
para, jak para... ;-)
-
niestety, wspomnianej konsumpcji nikt nie uwiecznił:-( więc równie dobrze może być uznana za konfabulację;-)
-
nie wiedziałem! ale już wiem, wiesz?:-)
-
absolutne dzieło sztuki!:-)
-
a nie koszone?:-p
-
ale czy sobie poradzi? bo jak tylko rozwścieczy, to biada mu, oj biada!:-)
-
@janicki: i zastrasza spojrzeniem!;-)
-
żabciu, nie chcę się czepiać, ale dlaczego z capoeiry notorycznie robisz capoire?
http://pt.wikipedia.org/wiki/Capoeira_(artes_marciais) -
i nie podzielisz się doznaniami? egoistka!:-p
-
skromny...
-
para, jak para... ;-)
-
niestety, wspomnianej konsumpcji nikt nie uwiecznił:-( więc równie dobrze może być uznana za konfabulację;-)
-
nie wiedziałem! ale już wiem, wiesz?:-)