Komentarze użytkownika zfiesz, strona 431

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 13:41)
    absolutne dzieło sztuki!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 13:41)
    a nie koszone?:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 13:31)
    ale czy sobie poradzi? bo jak tylko rozwścieczy, to biada mu, oj biada!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 13:25)
    @janicki: i zastrasza spojrzeniem!;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 13:24)
    żabciu, nie chcę się czepiać, ale dlaczego z capoeiry notorycznie robisz capoire?
    http://pt.wikipedia.org/wiki/Capoeira_(artes_marciais)
  6. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 13:21)
    i nie podzielisz się doznaniami? egoistka!:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 12:54)
    skromny...
  8. zfiesz
    zfiesz (15.09.2009 12:48)
    para, jak para... ;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:51)
    niestety, wspomnianej konsumpcji nikt nie uwiecznił:-( więc równie dobrze może być uznana za konfabulację;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (13.09.2009 2:47)
    nie wiedziałem! ale już wiem, wiesz?:-)