Komentarze użytkownika zfiesz, strona 373

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:54)
    nic na to nie poradzę! tak wyglądał zachód słońca 2 października:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:53)
    takie... niebieskie:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:52)
    qrcze... a mi,mimo wszystko, kojarzy się z podlasiem:-)

    ale może to dlatego, że nigdy nie mieliśmy rzutnika slajdów? za to byliśmy szczęśliwymi posiadaczami "projektora ania". też do bajek z kliszy:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:50)
    chyba babuszki jadzi! ty wiesz jacy tam przesympatyczni ludzie mieszkają!?!?!:-) a to ktoś zagada, a to opowie jakąś miejscową historyjkę, a to orzechami poczęstuje... inny świat!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:49)
    hmmm... a mnie się to sine niebo strasznie nie podobało. na zwiedzanie mieliśmy dzień (jeden!), który w dodatku od rana zapowiadał się paskudnie. na szczęście, co widać na kilku kolejnych fotkach, październik był dla nas łaskawy:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:47)
    o tej porze dnia (nocy?) poezja jakoś do mnie nie przemawia;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:45)
    oburzenie? no co ty? w życiu:-) tylko wyjaśniam niejasności;-)

    p.s. a od trójki z plusem, lepsze jest sześć komentów:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:43)
    z pilnym przeczytaniem bym się chwilowo wstrzymał, bo od kilku miesięcy planuję tamtą relację przeszlifować (była pisana na żywo, więc nie jest wolna od niedociągnięć). napisałem o "kilku ostatnich wpisach", bo nie pamiętam dokładnie w którym była mowa o casa azul, czyli domu fridy i diega. jakieś konkrety znajdziesz tez w pierwszej relacji z meksyku (chyba nawet więcej niż w tej ostatniej:-), ale też za cholerę nie pamiętam w którym miejscu.

    a resztę życia proponuję poświęcić na sprawianie sobie przyjemności:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (26.11.2009 18:00)
    za zdjęcie czy podróż raczej bym nie dał, nawet gdyby była taka możliwość. najwyżej mógłbym bezlitośnie skrytykować;-) ale na komentarze zdarzało mi się dawać minusy. przy czym dotyczyło to z reguły personalnych pyskówek, a nie opinii merytorycznych, lub wręcz przeciwnie...
  10. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 23:17)
    zmęczyły mnie te tatry... dalej nie idę...