Komentarze użytkownika zfiesz, strona 374

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 23:06)
    z całej tej burzliwej dyskusji zrozumiałem tylko tyle, że rebel ciągle szczytuje... pozazdrościć!
  2. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 22:59)
    mnie tam tez góry wszystko zasłoniły...

    lansów im się zachciewa! phi!:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 22:57)
    pozwolą sobie zacytować kunia: "i właśnie dlatego nie chcę się pchać w góry", bez reszty dywagacji;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 22:54)
    a to przytulanie to ze zmęczenia, czy z tęsknoty?
  5. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 22:52)
    chyba jakiś siódmy zmysł zawsze trzymał mnie z dala od tatr... masakra! jeszcze kilka lat i wdepczą te góry w ziemię...
  6. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 22:16)
    gdyby wszyscy robili to, co powinni jakże cudownie wyglądałby świat! dlatego właśnie doceniam troskę i jak mogę pomagam;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 22:09)
    zawsze staram się pomagać! szczególnie jeśli komuś leży na sercu tak istotny problem, jak zachowanie naszego narodowego dziedzictwa;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 22:02)
    widzę, że temat cie frapuje... w takim razie, może i nadbużańska "tradycja" cię zainteresuje? http://kolumber.pl/photos/show/165030
  9. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 21:49)
    ale zwróć uwagę, że "tradycja" chyli się ku upadkowi... na lewo;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 21:03)
    jakieś wnioski?:-)