Komentarze użytkownika zfiesz, strona 374
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
z całej tej burzliwej dyskusji zrozumiałem tylko tyle, że rebel ciągle szczytuje... pozazdrościć!
-
mnie tam tez góry wszystko zasłoniły...
lansów im się zachciewa! phi!:-p
-
pozwolą sobie zacytować kunia: "i właśnie dlatego nie chcę się pchać w góry", bez reszty dywagacji;-)
-
a to przytulanie to ze zmęczenia, czy z tęsknoty?
-
chyba jakiś siódmy zmysł zawsze trzymał mnie z dala od tatr... masakra! jeszcze kilka lat i wdepczą te góry w ziemię...
-
gdyby wszyscy robili to, co powinni jakże cudownie wyglądałby świat! dlatego właśnie doceniam troskę i jak mogę pomagam;-)
-
zawsze staram się pomagać! szczególnie jeśli komuś leży na sercu tak istotny problem, jak zachowanie naszego narodowego dziedzictwa;-)
-
widzę, że temat cie frapuje... w takim razie, może i nadbużańska "tradycja" cię zainteresuje? http://kolumber.pl/photos/show/165030
-
ale zwróć uwagę, że "tradycja" chyli się ku upadkowi... na lewo;-)
-
jakieś wnioski?:-)
-
z całej tej burzliwej dyskusji zrozumiałem tylko tyle, że rebel ciągle szczytuje... pozazdrościć!
-
mnie tam tez góry wszystko zasłoniły...
lansów im się zachciewa! phi!:-p -
pozwolą sobie zacytować kunia: "i właśnie dlatego nie chcę się pchać w góry", bez reszty dywagacji;-)
-
a to przytulanie to ze zmęczenia, czy z tęsknoty?
-
chyba jakiś siódmy zmysł zawsze trzymał mnie z dala od tatr... masakra! jeszcze kilka lat i wdepczą te góry w ziemię...
-
gdyby wszyscy robili to, co powinni jakże cudownie wyglądałby świat! dlatego właśnie doceniam troskę i jak mogę pomagam;-)
-
zawsze staram się pomagać! szczególnie jeśli komuś leży na sercu tak istotny problem, jak zachowanie naszego narodowego dziedzictwa;-)
-
widzę, że temat cie frapuje... w takim razie, może i nadbużańska "tradycja" cię zainteresuje? http://kolumber.pl/photos/show/165030
-
ale zwróć uwagę, że "tradycja" chyli się ku upadkowi... na lewo;-)
-
jakieś wnioski?:-)