Komentarze użytkownika zfiesz, strona 372
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
górskie powietrze ogólnie mnie otępia. szok tlenowy jakiś, czy coś... ja zwierz miejski jestem, do metali ciężkich przywykły;-)
-
łowca tysz zwierz! daleki krewny:-p
-
to takie oczywiste? w takim razie dlaczego ja dopiero na to wpadłem?:-)
-
ale żeby z trawą? hmmm...
-
zastanowię się. mam na to prawie rok;-)
-
generalnie, najbardziej odpowiadają mi góry angielskie... największym niebezpieczeństwem i wyzwaniem są tu... owcze bobki;-) no i tłumów takich nie ma!
-
i właśnie to jest jedna z najwspanialszych rzeczy w podróży: nigdy nie wiesz gdzie i kogo spotkasz! klasztor stoi kilkaset lat i pewnie drugie tyle postoi, za to, ja na ten przykład, przechodziłem tam tylko raz czy dwa. kto wie, jakie ciekawe persony minąłem?:-)
p.s. ja, przynajmniej na kilka kolejnych dni, wolę tu zostać, bo trochę z doskoku "podróżuję". praca i inne przykrości...
-
nie mów nikomu, ale to zdjęcie było robione przez bramę strzeżoną przez dwa ogromne brytany, które omal nie zeżarły mi obiektywu!:-)
-
spoko, jeszcze tylko sześć-siedem miesięcy i znów tak będzie;-)
-
chałupka jak chałupka, ale ta sławojka!:-)
-
górskie powietrze ogólnie mnie otępia. szok tlenowy jakiś, czy coś... ja zwierz miejski jestem, do metali ciężkich przywykły;-)
-
łowca tysz zwierz! daleki krewny:-p
-
to takie oczywiste? w takim razie dlaczego ja dopiero na to wpadłem?:-)
-
ale żeby z trawą? hmmm...
-
zastanowię się. mam na to prawie rok;-)
-
generalnie, najbardziej odpowiadają mi góry angielskie... największym niebezpieczeństwem i wyzwaniem są tu... owcze bobki;-) no i tłumów takich nie ma!
-
i właśnie to jest jedna z najwspanialszych rzeczy w podróży: nigdy nie wiesz gdzie i kogo spotkasz! klasztor stoi kilkaset lat i pewnie drugie tyle postoi, za to, ja na ten przykład, przechodziłem tam tylko raz czy dwa. kto wie, jakie ciekawe persony minąłem?:-)
p.s. ja, przynajmniej na kilka kolejnych dni, wolę tu zostać, bo trochę z doskoku "podróżuję". praca i inne przykrości... -
nie mów nikomu, ale to zdjęcie było robione przez bramę strzeżoną przez dwa ogromne brytany, które omal nie zeżarły mi obiektywu!:-)
-
spoko, jeszcze tylko sześć-siedem miesięcy i znów tak będzie;-)
-
chałupka jak chałupka, ale ta sławojka!:-)