Komentarze użytkownika zfiesz, strona 372

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 8:27)
    górskie powietrze ogólnie mnie otępia. szok tlenowy jakiś, czy coś... ja zwierz miejski jestem, do metali ciężkich przywykły;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 8:08)
    łowca tysz zwierz! daleki krewny:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 8:06)
    to takie oczywiste? w takim razie dlaczego ja dopiero na to wpadłem?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 8:06)
    ale żeby z trawą? hmmm...
  5. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 8:05)
    zastanowię się. mam na to prawie rok;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 8:04)
    generalnie, najbardziej odpowiadają mi góry angielskie... największym niebezpieczeństwem i wyzwaniem są tu... owcze bobki;-) no i tłumów takich nie ma!
  7. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 8:02)
    i właśnie to jest jedna z najwspanialszych rzeczy w podróży: nigdy nie wiesz gdzie i kogo spotkasz! klasztor stoi kilkaset lat i pewnie drugie tyle postoi, za to, ja na ten przykład, przechodziłem tam tylko raz czy dwa. kto wie, jakie ciekawe persony minąłem?:-)

    p.s. ja, przynajmniej na kilka kolejnych dni, wolę tu zostać, bo trochę z doskoku "podróżuję". praca i inne przykrości...
  8. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:57)
    nie mów nikomu, ale to zdjęcie było robione przez bramę strzeżoną przez dwa ogromne brytany, które omal nie zeżarły mi obiektywu!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:56)
    spoko, jeszcze tylko sześć-siedem miesięcy i znów tak będzie;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (27.11.2009 7:55)
    chałupka jak chałupka, ale ta sławojka!:-)