Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 485
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
cześć Piracie, mam nadzieję, że zostaniesz w naszym porcie trochę dłużej i podzielisz się z nami morskimi opowieściami.
-
Witaj znowu na pokładzie, Babaleno, dzięki za wizytę.
-
hmm, a Ty wiesz, że widziałam ostatni raz ten film w sobotę, w Krakowie, i to w dodatku w kolorze?
-
najgorsza pogoda była na Nordkappie, potem coraz lepiej.
-
to super, już czekam na zdjęcia.
-
nigdy nie pamiętam jak to się nazywa.
-
pięknego widoka.
-
przecież też tam było...to czego zazdrości.
-
Irka, dzięki za wspólne spacery i komentarze.
-
wino w ogóle to było, ale nie pamiętam czy przed, czy po przejażdżce...
Teraz mi przypomniałeś, że jeszcze jedna flaszencja w szafce gdzieś stoi...
-
cześć Piracie, mam nadzieję, że zostaniesz w naszym porcie trochę dłużej i podzielisz się z nami morskimi opowieściami.
-
Witaj znowu na pokładzie, Babaleno, dzięki za wizytę.
-
hmm, a Ty wiesz, że widziałam ostatni raz ten film w sobotę, w Krakowie, i to w dodatku w kolorze?
-
najgorsza pogoda była na Nordkappie, potem coraz lepiej.
-
to super, już czekam na zdjęcia.
-
nigdy nie pamiętam jak to się nazywa.
-
pięknego widoka.
-
przecież też tam było...to czego zazdrości.
-
Irka, dzięki za wspólne spacery i komentarze.
-
wino w ogóle to było, ale nie pamiętam czy przed, czy po przejażdżce...
Teraz mi przypomniałeś, że jeszcze jedna flaszencja w szafce gdzieś stoi...