Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 485

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 16:30)
    cześć Piracie, mam nadzieję, że zostaniesz w naszym porcie trochę dłużej i podzielisz się z nami morskimi opowieściami.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 16:20)
    Witaj znowu na pokładzie, Babaleno, dzięki za wizytę.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 15:58)
    hmm, a Ty wiesz, że widziałam ostatni raz ten film w sobotę, w Krakowie, i to w dodatku w kolorze?
  4. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 15:38)
    najgorsza pogoda była na Nordkappie, potem coraz lepiej.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 15:35)
    to super, już czekam na zdjęcia.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 15:15)
    nigdy nie pamiętam jak to się nazywa.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 15:15)
    pięknego widoka.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 14:26)
    przecież też tam było...to czego zazdrości.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 14:16)
    Irka, dzięki za wspólne spacery i komentarze.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 14:15)
    wino w ogóle to było, ale nie pamiętam czy przed, czy po przejażdżce...
    Teraz mi przypomniałeś, że jeszcze jedna flaszencja w szafce gdzieś stoi...