Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 487

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:21)
    a mnie się kojarzy z rakietą kosmiczną, taką ze starych filmów...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:19)
    eeee.... chyba tak ma być, w tym kamieniu wygląda ładnie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:18)
    jechałyśmy, tu nie widać, ale kabiny są oszklone i zamknięte.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:14)
    oj tak, takie naręcza kaiawtków cieszą oko.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:12)
    mnie się wydaje, że ona jest specjalnie podniesiona do góry, żeby kierowcy nie rozwalili sobie autków, nie mówiąc już o uszkodzeniu samej linii koła polarnego.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:09)
    zapach bigosu i ten wszechobecny korzenny zapach grzańca, to dopiero pychotka.
    Margerze, wystarczy pojechać.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:07)
    mogę zrobić zrzuty ekranu, ale to się dzieje losowo, nie na jakimś konkretnym zdjęciu.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:03)
    no, ta poczta może nie jest tak okazała, ale swoją renomę ma, zwłaszcza wśród dzieci.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:00)
    zgadza się...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:00)
    Te jarmarki zaczynają się już na początku grudnia, a nawet pod koniec listopada, chciałam zachęcić do wyjazdu, bo impreza jest naprawdę fajna.
    Żadnych korzyści materialnych z tego nie osiągam....hi, hi, hi....