Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 487
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
a mnie się kojarzy z rakietą kosmiczną, taką ze starych filmów...
-
eeee.... chyba tak ma być, w tym kamieniu wygląda ładnie.
-
jechałyśmy, tu nie widać, ale kabiny są oszklone i zamknięte.
-
oj tak, takie naręcza kaiawtków cieszą oko.
-
mnie się wydaje, że ona jest specjalnie podniesiona do góry, żeby kierowcy nie rozwalili sobie autków, nie mówiąc już o uszkodzeniu samej linii koła polarnego.
-
zapach bigosu i ten wszechobecny korzenny zapach grzańca, to dopiero pychotka.
Margerze, wystarczy pojechać.
-
mogę zrobić zrzuty ekranu, ale to się dzieje losowo, nie na jakimś konkretnym zdjęciu.
-
no, ta poczta może nie jest tak okazała, ale swoją renomę ma, zwłaszcza wśród dzieci.
-
zgadza się...
-
Te jarmarki zaczynają się już na początku grudnia, a nawet pod koniec listopada, chciałam zachęcić do wyjazdu, bo impreza jest naprawdę fajna.
Żadnych korzyści materialnych z tego nie osiągam....hi, hi, hi....
-
a mnie się kojarzy z rakietą kosmiczną, taką ze starych filmów...
-
eeee.... chyba tak ma być, w tym kamieniu wygląda ładnie.
-
jechałyśmy, tu nie widać, ale kabiny są oszklone i zamknięte.
-
oj tak, takie naręcza kaiawtków cieszą oko.
-
mnie się wydaje, że ona jest specjalnie podniesiona do góry, żeby kierowcy nie rozwalili sobie autków, nie mówiąc już o uszkodzeniu samej linii koła polarnego.
-
zapach bigosu i ten wszechobecny korzenny zapach grzańca, to dopiero pychotka.
Margerze, wystarczy pojechać. -
mogę zrobić zrzuty ekranu, ale to się dzieje losowo, nie na jakimś konkretnym zdjęciu.
-
no, ta poczta może nie jest tak okazała, ale swoją renomę ma, zwłaszcza wśród dzieci.
-
zgadza się...
-
Te jarmarki zaczynają się już na początku grudnia, a nawet pod koniec listopada, chciałam zachęcić do wyjazdu, bo impreza jest naprawdę fajna.
Żadnych korzyści materialnych z tego nie osiągam....hi, hi, hi....