Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 486

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 14:12)
    oko geologa siem odezwało....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 13:53)
    wszędzie blisko...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 13:51)
    piękny zakątek.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 13:44)
    kiedyś to się ludziom chciało...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 13:30)
    nie wiem, ale weź jeszcze jedną...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 13:29)
    w stronę bramy zapewne.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 13:17)
    ci co na mostku odpozdrawiają.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 11:07)
    zajrzałam, aby podziękować za wizytę, ale jeszcze wrzucę swoje 3 grosze do dyskusji.

    Ja też staram się czytać tekst, aby wiedzieć co oglądam. Jeżeli podróż jest długa, to czytanie i oglądanie dzielę sobie na poszczególne etapy. Ale w opisie podróży interesują mnie, przede wszystkim, szczegóły związane z organizacją wyjazdu i jej dalszym przebiegiem, czyli np. ceny noclegów, przejazdów, wstępów. Jakieś osobiste uwagi i przemyślenia z wycieczki co warto zobaczyć a co można sobie odpuścić, jakieś ciekawostki pominięte w przewodniku itp. czyli informacje praktyczne i przydatne w podróży.
    Nie lubię kopiowania z netu całej historii o jakimś miejscu czy zabytkach, bo to mogę sama znaleźć.
    W swoich podróżach też staram się podać informację praktyczne i do opisów ewentualnie podaję linki.

    Chociaż dzisiaj, w dobie internetu, łatwiej o takie informacje, niż jeszcze kilka lat temu.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:25)
    ponownie dziękuję za wieczór spędzony w mojej galerii.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 10:23)
    tylko do Polski nie wiadomo jak daleko.