Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 486
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
oko geologa siem odezwało....
-
wszędzie blisko...
-
piękny zakątek.
-
kiedyś to się ludziom chciało...
-
nie wiem, ale weź jeszcze jedną...
-
w stronę bramy zapewne.
-
ci co na mostku odpozdrawiają.
-
zajrzałam, aby podziękować za wizytę, ale jeszcze wrzucę swoje 3 grosze do dyskusji.
Ja też staram się czytać tekst, aby wiedzieć co oglądam. Jeżeli podróż jest długa, to czytanie i oglądanie dzielę sobie na poszczególne etapy. Ale w opisie podróży interesują mnie, przede wszystkim, szczegóły związane z organizacją wyjazdu i jej dalszym przebiegiem, czyli np. ceny noclegów, przejazdów, wstępów. Jakieś osobiste uwagi i przemyślenia z wycieczki co warto zobaczyć a co można sobie odpuścić, jakieś ciekawostki pominięte w przewodniku itp. czyli informacje praktyczne i przydatne w podróży.
Nie lubię kopiowania z netu całej historii o jakimś miejscu czy zabytkach, bo to mogę sama znaleźć.
W swoich podróżach też staram się podać informację praktyczne i do opisów ewentualnie podaję linki.
Chociaż dzisiaj, w dobie internetu, łatwiej o takie informacje, niż jeszcze kilka lat temu.
-
ponownie dziękuję za wieczór spędzony w mojej galerii.
-
tylko do Polski nie wiadomo jak daleko.
-
oko geologa siem odezwało....
-
wszędzie blisko...
-
piękny zakątek.
-
kiedyś to się ludziom chciało...
-
nie wiem, ale weź jeszcze jedną...
-
w stronę bramy zapewne.
-
ci co na mostku odpozdrawiają.
-
zajrzałam, aby podziękować za wizytę, ale jeszcze wrzucę swoje 3 grosze do dyskusji.
Ja też staram się czytać tekst, aby wiedzieć co oglądam. Jeżeli podróż jest długa, to czytanie i oglądanie dzielę sobie na poszczególne etapy. Ale w opisie podróży interesują mnie, przede wszystkim, szczegóły związane z organizacją wyjazdu i jej dalszym przebiegiem, czyli np. ceny noclegów, przejazdów, wstępów. Jakieś osobiste uwagi i przemyślenia z wycieczki co warto zobaczyć a co można sobie odpuścić, jakieś ciekawostki pominięte w przewodniku itp. czyli informacje praktyczne i przydatne w podróży.
Nie lubię kopiowania z netu całej historii o jakimś miejscu czy zabytkach, bo to mogę sama znaleźć.
W swoich podróżach też staram się podać informację praktyczne i do opisów ewentualnie podaję linki.
Chociaż dzisiaj, w dobie internetu, łatwiej o takie informacje, niż jeszcze kilka lat temu. -
ponownie dziękuję za wieczór spędzony w mojej galerii.
-
tylko do Polski nie wiadomo jak daleko.