Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 484
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
tak, przy herbatce.
-
faktycznie, ale przez lato go podkarmią.
-
witaj dawno nie widziana Mimblewno.
-
co racja to racja.
-
wiesz, dawno, dawno temu już na kamieniach pierwotni malowali....
-
tak.
-
raczej tak.
-
Miło było powspominać znajome miejsca.
-
ja mam zdjęcia sprzed 12 lat i tego jeziorka wtedy prawie nie było.
-
hi, hi, hi...
-
tak, przy herbatce.
-
faktycznie, ale przez lato go podkarmią.
-
witaj dawno nie widziana Mimblewno.
-
co racja to racja.
-
wiesz, dawno, dawno temu już na kamieniach pierwotni malowali....
-
tak.
-
raczej tak.
-
Miło było powspominać znajome miejsca.
-
ja mam zdjęcia sprzed 12 lat i tego jeziorka wtedy prawie nie było.
-
hi, hi, hi...