Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 484

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:52)
    tak, przy herbatce.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:51)
    faktycznie, ale przez lato go podkarmią.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:49)
    witaj dawno nie widziana Mimblewno.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:47)
    co racja to racja.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:46)
    wiesz, dawno, dawno temu już na kamieniach pierwotni malowali....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:44)
    tak.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:44)
    raczej tak.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 17:17)
    Miło było powspominać znajome miejsca.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 16:58)
    ja mam zdjęcia sprzed 12 lat i tego jeziorka wtedy prawie nie było.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 16:40)
    hi, hi, hi...