Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 483

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 8:20)
    nie, zresztą bardzo ulotny był i ulotnił się razem z nami.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 8:19)
    ja bym powiedziała, że to jest poznańska syrenka w Norwegii.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 8:17)
    dokładnie tak.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 8:17)
    nawet parę milionów lat.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 8:16)
    ale układała Matka natura.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 8:15)
    ja nie lubię ryb, to mi nie pachniało.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 21:00)
    w wielu kościołach widziałyśmy np. szatnie i kąciki zabaw dla dzieci.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:58)
    nie, wszystkie bez prądu były, w Skandynawii prąd bardzo grogi jest.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:53)
    chyba tak.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (21.11.2012 20:53)
    współczesną sztukę czasami trudno zrozumieć.