Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 483
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nie, zresztą bardzo ulotny był i ulotnił się razem z nami.
-
ja bym powiedziała, że to jest poznańska syrenka w Norwegii.
-
dokładnie tak.
-
nawet parę milionów lat.
-
ale układała Matka natura.
-
ja nie lubię ryb, to mi nie pachniało.
-
w wielu kościołach widziałyśmy np. szatnie i kąciki zabaw dla dzieci.
-
nie, wszystkie bez prądu były, w Skandynawii prąd bardzo grogi jest.
-
chyba tak.
-
współczesną sztukę czasami trudno zrozumieć.
-
nie, zresztą bardzo ulotny był i ulotnił się razem z nami.
-
ja bym powiedziała, że to jest poznańska syrenka w Norwegii.
-
dokładnie tak.
-
nawet parę milionów lat.
-
ale układała Matka natura.
-
ja nie lubię ryb, to mi nie pachniało.
-
w wielu kościołach widziałyśmy np. szatnie i kąciki zabaw dla dzieci.
-
nie, wszystkie bez prądu były, w Skandynawii prąd bardzo grogi jest.
-
chyba tak.
-
współczesną sztukę czasami trudno zrozumieć.