Komentarze użytkownika dino, strona 732
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
......y muy interesante también, muy interesante... :)
:)))
-
a jakie? - przyznaj się... :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
Mimblo - to było jedno z pierwszych forum pod żabimi kolankami......... ostatni taki długi jest Twój Pub pod Słoniem
-
Mimblo :)
-
......y muy interesante también, muy interesante... :)
:))) -
a jakie? - przyznaj się... :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
sagnes :)
-
Mimblo - to było jedno z pierwszych forum pod żabimi kolankami......... ostatni taki długi jest Twój Pub pod Słoniem
-
Mimblo :)
"upalne" noce czerwcowe powiadasz..... z piątku na sobotę było 6 stopni..... jak byłem nad tą Biebrzą - nie rozpieszczał nas ani maj, ani teraz czerwiec...
ja przepraszam, kocham "Misia" i "Seksmisję",