Komentarze użytkownika dino, strona 732

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.06.2009 22:22)
    .......... jakiś brunet wieczorową porą....... :)

    "upalne" noce czerwcowe powiadasz..... z piątku na sobotę było 6 stopni..... jak byłem nad tą Biebrzą - nie rozpieszczał nas ani maj, ani teraz czerwiec...

    ja przepraszam, kocham "Misia" i "Seksmisję",
  2. dino
    dino (14.06.2009 22:09)
    ......y muy interesante también, muy interesante... :)

    :)))
  3. dino
    dino (14.06.2009 20:57)
    a jakie? - przyznaj się... :)
  4. dino
    dino (14.06.2009 20:51)
    sagnes :)
  5. dino
    dino (14.06.2009 20:51)
    sagnes :)
  6. dino
    dino (14.06.2009 20:50)
    sagnes :)
  7. dino
    dino (14.06.2009 20:50)
    sagnes :)
  8. dino
    dino (14.06.2009 20:50)
    sagnes :)
  9. dino
    dino (14.06.2009 20:40)
    Mimblo - to było jedno z pierwszych forum pod żabimi kolankami......... ostatni taki długi jest Twój Pub pod Słoniem
  10. dino
    dino (14.06.2009 20:01)
    Mimblo :)