Komentarze użytkownika dino, strona 733
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
i bocianki dziękują Mimblo :)
-
koniki dziękują :)
-
Mimblo :)
-
no jak tak można! ja CHCĘ Syberię, tygrysy, tajgę - nie wybieram się tam sam to chociaż poznam Wasze przeżycia :)))
-
¡que bonita!
-
wygląda mało naturalnie.... jak sztuczny :)
-
leci ten czas bardzo - już 8 lat od mojej wizyty w Puli... pierwszy tydzień września był piękny :)
-
Żaneto - nie masz przypadkiem więcej zdjęć?? :)
-
te kolory....
-
zfiesz, aleś miejsce wspaniałe znalazł :)))
i jak tam jest................. ?? :))
-
i bocianki dziękują Mimblo :)
-
koniki dziękują :)
-
Mimblo :)
-
no jak tak można! ja CHCĘ Syberię, tygrysy, tajgę - nie wybieram się tam sam to chociaż poznam Wasze przeżycia :)))
-
¡que bonita!
-
wygląda mało naturalnie.... jak sztuczny :)
-
leci ten czas bardzo - już 8 lat od mojej wizyty w Puli... pierwszy tydzień września był piękny :)
-
Żaneto - nie masz przypadkiem więcej zdjęć?? :)
-
te kolory....
-
zfiesz, aleś miejsce wspaniałe znalazł :)))
i jak tam jest................. ?? :))