Komentarze użytkownika dino, strona 733

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.06.2009 20:00)
    i bocianki dziękują Mimblo :)
  2. dino
    dino (14.06.2009 20:00)
    koniki dziękują :)
  3. dino
    dino (14.06.2009 20:00)
    Mimblo :)
  4. dino
    dino (14.06.2009 19:59)
    no jak tak można! ja CHCĘ Syberię, tygrysy, tajgę - nie wybieram się tam sam to chociaż poznam Wasze przeżycia :)))
  5. dino
    dino (14.06.2009 19:52)
    ¡que bonita!
  6. dino
    dino (14.06.2009 19:51)
    wygląda mało naturalnie.... jak sztuczny :)
  7. dino
    dino (14.06.2009 19:47)
    leci ten czas bardzo - już 8 lat od mojej wizyty w Puli... pierwszy tydzień września był piękny :)
  8. dino
    dino (14.06.2009 19:41)
    Żaneto - nie masz przypadkiem więcej zdjęć?? :)
  9. dino
    dino (14.06.2009 19:31)
    te kolory....
  10. dino
    dino (14.06.2009 19:30)
    zfiesz, aleś miejsce wspaniałe znalazł :)))

    i jak tam jest................. ?? :))