Komentarze użytkownika dino, strona 734
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
dmuchane....... :)
-
czyżbyś polował na nowe obiekty jak Cię nie było? :))
-
a tu w całej okazałości :)
-
jak to arbuzek - skrywana czerwień :))
-
uważam, że jednak trochę trzeba im pomagać (tym zdjęciom) :))
-
Entiendo ..... :)
-
jeszcze jakby ten wielbłąd przez ucho igielne....................... :))
-
no właśnie! dawno :)
-
wróciłeś, dobrze!!! :))
-
a względem gotowania.........?
-
dmuchane....... :)
-
czyżbyś polował na nowe obiekty jak Cię nie było? :))
-
a tu w całej okazałości :)
-
jak to arbuzek - skrywana czerwień :))
-
uważam, że jednak trochę trzeba im pomagać (tym zdjęciom) :))
-
Entiendo ..... :)
-
jeszcze jakby ten wielbłąd przez ucho igielne....................... :))
-
no właśnie! dawno :)
-
wróciłeś, dobrze!!! :))
-
a względem gotowania.........?