Komentarze użytkownika dino, strona 734

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.06.2009 19:08)
    dmuchane....... :)
  2. dino
    dino (14.06.2009 19:05)
    czyżbyś polował na nowe obiekty jak Cię nie było? :))
  3. dino
    dino (14.06.2009 19:02)
    a tu w całej okazałości :)
  4. dino
    dino (14.06.2009 19:01)
    jak to arbuzek - skrywana czerwień :))
  5. dino
    dino (14.06.2009 19:01)
    uważam, że jednak trochę trzeba im pomagać (tym zdjęciom) :))
  6. dino
    dino (14.06.2009 18:57)
    Entiendo ..... :)
  7. dino
    dino (14.06.2009 18:54)
    jeszcze jakby ten wielbłąd przez ucho igielne....................... :))
  8. dino
    dino (14.06.2009 18:52)
    no właśnie! dawno :)
  9. dino
    dino (14.06.2009 18:44)
    wróciłeś, dobrze!!! :))
  10. dino
    dino (14.06.2009 18:43)
    a względem gotowania.........?