Komentarze użytkownika dino, strona 731
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
do dziobania :)
-
taki mały, ...........powiem .............rozetka, ALE jednak witraż :)
kościół?
-
:))))
Robercie przy takiej argumentacji nie pozostaje Ci nic jak uszy po sobie...... :)))))))))))))
Mistrzu słowa pisanego i prawdziwy znawco Szkocji szczerze jeszcze raz dziękuję!
bo my tu czasami jednak czytamy te ralacje jak dobre powieści :)
-
Ty chyba nie widziałeś brzydkiego pieska na świńskich nóżkach.....
-
za Kraków w W-wie to my dziękujemy, postoimy :)))
-
ha - tak się zająłem pisaniem i mnie ubiegli :))
-
to będę pierwszy - wrzosowiska, mgły, szkocka kratka, mroczne, zimne zamczyska - wspaniałe klimaty, ale jednocześnie barwnie, soczyście, kolorowo - z wielką dozą infomacji historycznych - super!
I ten Twój charakterystyczny tutaj język - Robercie - bardzo dziękuję za podróż do Szkocji.
-
lata dwudzieste, lata trzydzieste:
http://magusia14.wrzuta.pl/audio/9LmRXhqMCd2/ewa_warzecha-lata_dwudzieste_lata_trzydzieste
:)))
-
to tak na pocieszenie,
a ja w imieniu szacownego grona Kolumberowiczów proszę o więcej :)))
-
ale masz dobrze!!! tylko się przeprowadzać :)
dla mnie to Karaiby są wymarzone - hamak, palmy, piasek bielutki jak mąka, kokos z rumem i słomką i ocean......
-
do dziobania :)
-
taki mały, ...........powiem .............rozetka, ALE jednak witraż :)
kościół? -
:))))
Robercie przy takiej argumentacji nie pozostaje Ci nic jak uszy po sobie...... :)))))))))))))
Mistrzu słowa pisanego i prawdziwy znawco Szkocji szczerze jeszcze raz dziękuję!
bo my tu czasami jednak czytamy te ralacje jak dobre powieści :) -
Ty chyba nie widziałeś brzydkiego pieska na świńskich nóżkach.....
-
za Kraków w W-wie to my dziękujemy, postoimy :)))
-
ha - tak się zająłem pisaniem i mnie ubiegli :))
-
to będę pierwszy - wrzosowiska, mgły, szkocka kratka, mroczne, zimne zamczyska - wspaniałe klimaty, ale jednocześnie barwnie, soczyście, kolorowo - z wielką dozą infomacji historycznych - super!
I ten Twój charakterystyczny tutaj język - Robercie - bardzo dziękuję za podróż do Szkocji. -
lata dwudzieste, lata trzydzieste:
http://magusia14.wrzuta.pl/audio/9LmRXhqMCd2/ewa_warzecha-lata_dwudzieste_lata_trzydzieste
:)))
-
to tak na pocieszenie,
a ja w imieniu szacownego grona Kolumberowiczów proszę o więcej :))) -
ale masz dobrze!!! tylko się przeprowadzać :)
dla mnie to Karaiby są wymarzone - hamak, palmy, piasek bielutki jak mąka, kokos z rumem i słomką i ocean......