Komentarze użytkownika dino, strona 731

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.06.2009 23:37)
    do dziobania :)
  2. dino
    dino (14.06.2009 23:37)
    taki mały, ...........powiem .............rozetka, ALE jednak witraż :)

    kościół?
  3. dino
    dino (14.06.2009 23:35)
    :))))

    Robercie przy takiej argumentacji nie pozostaje Ci nic jak uszy po sobie...... :)))))))))))))
    Mistrzu słowa pisanego i prawdziwy znawco Szkocji szczerze jeszcze raz dziękuję!


    bo my tu czasami jednak czytamy te ralacje jak dobre powieści :)
  4. dino
    dino (14.06.2009 23:30)
    Ty chyba nie widziałeś brzydkiego pieska na świńskich nóżkach.....
  5. dino
    dino (14.06.2009 23:13)
    za Kraków w W-wie to my dziękujemy, postoimy :)))
  6. dino
    dino (14.06.2009 22:53)
    ha - tak się zająłem pisaniem i mnie ubiegli :))
  7. dino
    dino (14.06.2009 22:52)
    to będę pierwszy - wrzosowiska, mgły, szkocka kratka, mroczne, zimne zamczyska - wspaniałe klimaty, ale jednocześnie barwnie, soczyście, kolorowo - z wielką dozą infomacji historycznych - super!

    I ten Twój charakterystyczny tutaj język - Robercie - bardzo dziękuję za podróż do Szkocji.
  8. dino
    dino (14.06.2009 22:47)
    lata dwudzieste, lata trzydzieste:
    http://magusia14.wrzuta.pl/audio/9LmRXhqMCd2/ewa_warzecha-lata_dwudzieste_lata_trzydzieste


    :)))
  9. dino
    dino (14.06.2009 22:42)
    to tak na pocieszenie,
    a ja w imieniu szacownego grona Kolumberowiczów proszę o więcej :)))
  10. dino
    dino (14.06.2009 22:34)
    ale masz dobrze!!! tylko się przeprowadzać :)

    dla mnie to Karaiby są wymarzone - hamak, palmy, piasek bielutki jak mąka, kokos z rumem i słomką i ocean......