Komentarze użytkownika dino, strona 612
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
:))
-
LOL
-
modern art.....
-
:)
-
:)
-
późne rokokoko....
-
żeby na sąsiada z góry popatrzeć ....to było...
-
no nie......takie intymne rzeczy pokazywać
przywiązana - jakieś sado'maso....
-
prawie pożegnanie z Afryką.....:))
-
a ja mam takie jedno z Krakowa.....nazwa knajpy przednia.....kiedyś wrzucę..
-
:))
-
LOL
-
modern art.....
-
:)
-
:)
-
późne rokokoko....
-
żeby na sąsiada z góry popatrzeć ....to było...
-
no nie......takie intymne rzeczy pokazywać
przywiązana - jakieś sado'maso.... -
prawie pożegnanie z Afryką.....:))
-
a ja mam takie jedno z Krakowa.....nazwa knajpy przednia.....kiedyś wrzucę..