Komentarze użytkownika dino, strona 610
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
smażalnia....
-
zaraz ptaszek wyleci....patrzajcie ludzie....:)
-
piekielny widoczek....:)
-
to zwykłe - francuskie.... :)
-
to....???
-
"...to naprawdę piękny głaz.." ....posąg znaczy....:)
-
wyczerpująca informacja historyczna - dzięki :)
-
a ile do Raju???? :))
-
Śmiech to samo zdrowie....cieszmy się :)
-
LOL :)))
pomysłowo - kreatywne myślenie.....
-
smażalnia....
-
zaraz ptaszek wyleci....patrzajcie ludzie....:)
-
piekielny widoczek....:)
-
to zwykłe - francuskie.... :)
-
to....???
-
"...to naprawdę piękny głaz.." ....posąg znaczy....:)
-
wyczerpująca informacja historyczna - dzięki :)
-
a ile do Raju???? :))
-
Śmiech to samo zdrowie....cieszmy się :)
-
LOL :)))
pomysłowo - kreatywne myślenie.....