Komentarze użytkownika dino, strona 610

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (18.07.2009 1:04)
    smażalnia....
  2. dino
    dino (18.07.2009 1:02)
    zaraz ptaszek wyleci....patrzajcie ludzie....:)
  3. dino
    dino (18.07.2009 1:00)
    piekielny widoczek....:)
  4. dino
    dino (18.07.2009 0:32)
    to zwykłe - francuskie.... :)
  5. dino
    dino (18.07.2009 0:30)
    to....???
  6. dino
    dino (18.07.2009 0:26)
    "...to naprawdę piękny głaz.." ....posąg znaczy....:)
  7. dino
    dino (18.07.2009 0:25)
    wyczerpująca informacja historyczna - dzięki :)
  8. dino
    dino (18.07.2009 0:25)
    a ile do Raju???? :))
  9. dino
    dino (18.07.2009 0:23)
    Śmiech to samo zdrowie....cieszmy się :)
  10. dino
    dino (18.07.2009 0:16)
    LOL :)))


    pomysłowo - kreatywne myślenie.....