Komentarze użytkownika dino, strona 611
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
i zdjęcie.....nagrobkowe......
-
zostało wspomnienie......:)
-
albo dłuuuuugo śpi.....podobno :)))
-
Tipsy se skubaniec przykleił....:)
-
a po espaniolsku zorra .......ta lisica znaczy :))
-
Hej żeglujże żeglarzu, całą nockę po morzu...
-
Cześć Edytko,
co słychować? jakieś wakacje??
:)
-
chwilami śmiałem się do łez....:)
-
ten kawałek czwartej sztachety bym wyciął....i już :)
-
duży był......ledwo w kadr wszedł....:)
-
i zdjęcie.....nagrobkowe......
-
zostało wspomnienie......:)
-
albo dłuuuuugo śpi.....podobno :)))
-
Tipsy se skubaniec przykleił....:)
-
a po espaniolsku zorra .......ta lisica znaczy :))
-
Hej żeglujże żeglarzu, całą nockę po morzu...
-
Cześć Edytko,
co słychować? jakieś wakacje??
:) -
chwilami śmiałem się do łez....:)
-
ten kawałek czwartej sztachety bym wyciął....i już :)
-
duży był......ledwo w kadr wszedł....:)