Komentarze użytkownika dino, strona 611

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (18.07.2009 0:16)
    i zdjęcie.....nagrobkowe......
  2. dino
    dino (18.07.2009 0:15)
    zostało wspomnienie......:)
  3. dino
    dino (18.07.2009 0:14)
    albo dłuuuuugo śpi.....podobno :)))
  4. dino
    dino (18.07.2009 0:13)
    Tipsy se skubaniec przykleił....:)
  5. dino
    dino (18.07.2009 0:12)
    a po espaniolsku zorra .......ta lisica znaczy :))
  6. dino
    dino (18.07.2009 0:07)
    Hej żeglujże żeglarzu, całą nockę po morzu...
  7. dino
    dino (18.07.2009 0:01)
    Cześć Edytko,
    co słychować? jakieś wakacje??

    :)
  8. dino
    dino (17.07.2009 23:56)
    chwilami śmiałem się do łez....:)
  9. dino
    dino (17.07.2009 23:50)
    ten kawałek czwartej sztachety bym wyciął....i już :)
  10. dino
    dino (17.07.2009 23:49)
    duży był......ledwo w kadr wszedł....:)