Komentarze użytkownika dino, strona 614

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (17.07.2009 23:15)
    było trzesięnie ziemi, rój pszczół, powódź....
  2. dino
    dino (17.07.2009 23:15)
    jakiś nieżyt żołądka???
  3. dino
    dino (17.07.2009 23:09)
    :)
  4. dino
    dino (17.07.2009 23:09)
    wspaniałe dziewuszki...
  5. dino
    dino (17.07.2009 23:05)
    ...stąd do wieczności.....no chyba, że włosów zabraknie.....:))
  6. dino
    dino (17.07.2009 23:04)
    ...a ja to nawet lubię jeść te makowce...:)
  7. dino
    dino (17.07.2009 23:02)
    właśnie! :)
  8. dino
    dino (17.07.2009 23:01)
    wściekł się trochę od tego podglądania...;)
  9. dino
    dino (17.07.2009 23:00)
    ładny pejzaż horyzontalny...:)
  10. dino
    dino (17.07.2009 22:57)
    swoją drogą dobrze się schował....:)