Komentarze użytkownika dino, strona 614
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
było trzesięnie ziemi, rój pszczół, powódź....
-
jakiś nieżyt żołądka???
-
:)
-
wspaniałe dziewuszki...
-
...stąd do wieczności.....no chyba, że włosów zabraknie.....:))
-
...a ja to nawet lubię jeść te makowce...:)
-
właśnie! :)
-
wściekł się trochę od tego podglądania...;)
-
ładny pejzaż horyzontalny...:)
-
swoją drogą dobrze się schował....:)
-
było trzesięnie ziemi, rój pszczół, powódź....
-
jakiś nieżyt żołądka???
-
:)
-
wspaniałe dziewuszki...
-
...stąd do wieczności.....no chyba, że włosów zabraknie.....:))
-
...a ja to nawet lubię jeść te makowce...:)
-
właśnie! :)
-
wściekł się trochę od tego podglądania...;)
-
ładny pejzaż horyzontalny...:)
-
swoją drogą dobrze się schował....:)