Komentarze użytkownika dino, strona 613

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (17.07.2009 23:42)
    jedno tyskie i fikołek.....
  2. dino
    dino (17.07.2009 23:39)
    fascynujące......niezły jazd...:)
    albo jazda...
  3. dino
    dino (17.07.2009 23:38)
    miodzio...:)
  4. dino
    dino (17.07.2009 23:35)
    @powsinoga45 - w paski są łowickie......:))
  5. dino
    dino (17.07.2009 23:33)
    "...Melechowicz, chłe, chłe, chłe...."

    "...Azja, a jak ci na tym palu...?"
  6. dino
    dino (17.07.2009 23:32)
    Etna na małym gazie....
  7. dino
    dino (17.07.2009 23:32)
    uważaj dziewczyno! skała pęka....:)
  8. dino
    dino (17.07.2009 23:30)
    Voy - jakąś nawałnicę plusów widzę.....:)

    dzięki!
  9. dino
    dino (17.07.2009 23:19)
    14 osób oline!!!

    no! no!
  10. dino
    dino (17.07.2009 23:18)
    Dzięki Voyager :)

    ...