Komentarze użytkownika dino, strona 613
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
jedno tyskie i fikołek.....
-
fascynujące......niezły jazd...:)
albo jazda...
-
miodzio...:)
-
@powsinoga45 - w paski są łowickie......:))
-
"...Melechowicz, chłe, chłe, chłe...."
"...Azja, a jak ci na tym palu...?"
-
Etna na małym gazie....
-
uważaj dziewczyno! skała pęka....:)
-
Voy - jakąś nawałnicę plusów widzę.....:)
dzięki!
-
14 osób oline!!!
no! no!
-
Dzięki Voyager :)
...
-
jedno tyskie i fikołek.....
-
fascynujące......niezły jazd...:)
albo jazda... -
miodzio...:)
-
@powsinoga45 - w paski są łowickie......:))
-
"...Melechowicz, chłe, chłe, chłe...."
"...Azja, a jak ci na tym palu...?" -
Etna na małym gazie....
-
uważaj dziewczyno! skała pęka....:)
-
Voy - jakąś nawałnicę plusów widzę.....:)
dzięki! -
14 osób oline!!!
no! no! -
Dzięki Voyager :)
...