Komentarze użytkownika voyager747, strona 2526
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
te zakazy są wkurzające, ale z drugiej strony jak oglądam tenis, to ciągle sędzia prosi ludzi, żeby nie pstrykali fleszami, bo to przeszkadza zawodnikom.
-
będzie ciężko, bo to szczyt sezonu i ceny są słabe. Czasem lepiej wykupić wycieczkę całą w biurze podróży albo sam czarter, bo ceny latem są wysokie. Jakiegoś lasta można upolować.
-
Grecja jest super, może już w czerwcu...
-
a od poniedziałku Szarapowa w Warszawie ! :)
-
to ja już robiłem podobne zdjęcia z kiczem w tle... w Las Vegas :)))
-
kruffeczka dzięki :)
-
Krzychu a miałeś mechanikę płynów, albo reologię ? :))
-
my mamy z Sylwkiem bardziej techniczne podejście do wszystkiego :)
-
ta nowa jest, chyba wczoraj wklejona
-
widziałeś to :
http://kolumber.pl/photos/show/place:568289/page:11
?
-
te zakazy są wkurzające, ale z drugiej strony jak oglądam tenis, to ciągle sędzia prosi ludzi, żeby nie pstrykali fleszami, bo to przeszkadza zawodnikom.
-
będzie ciężko, bo to szczyt sezonu i ceny są słabe. Czasem lepiej wykupić wycieczkę całą w biurze podróży albo sam czarter, bo ceny latem są wysokie. Jakiegoś lasta można upolować.
-
Grecja jest super, może już w czerwcu...
-
a od poniedziałku Szarapowa w Warszawie ! :)
-
to ja już robiłem podobne zdjęcia z kiczem w tle... w Las Vegas :)))
-
kruffeczka dzięki :)
-
Krzychu a miałeś mechanikę płynów, albo reologię ? :))
-
my mamy z Sylwkiem bardziej techniczne podejście do wszystkiego :)
-
ta nowa jest, chyba wczoraj wklejona
-
widziałeś to :
http://kolumber.pl/photos/show/place:568289/page:11
?