Komentarze użytkownika voyager747, strona 2526

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 13:43)
    te zakazy są wkurzające, ale z drugiej strony jak oglądam tenis, to ciągle sędzia prosi ludzi, żeby nie pstrykali fleszami, bo to przeszkadza zawodnikom.
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 13:41)
    będzie ciężko, bo to szczyt sezonu i ceny są słabe. Czasem lepiej wykupić wycieczkę całą w biurze podróży albo sam czarter, bo ceny latem są wysokie. Jakiegoś lasta można upolować.
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 13:31)
    Grecja jest super, może już w czerwcu...
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 13:27)
    a od poniedziałku Szarapowa w Warszawie ! :)
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 13:01)
    to ja już robiłem podobne zdjęcia z kiczem w tle... w Las Vegas :)))
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 13:00)
    kruffeczka dzięki :)
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:58)
    Krzychu a miałeś mechanikę płynów, albo reologię ? :))
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:52)
    my mamy z Sylwkiem bardziej techniczne podejście do wszystkiego :)
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:49)
    ta nowa jest, chyba wczoraj wklejona
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:46)
    widziałeś to :

    http://kolumber.pl/photos/show/place:568289/page:11

    ?