Komentarze użytkownika voyager747, strona 2528
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za całe mnóstwo plusów :)) już się biorę za pisanie komentarzy :)
-
nie, śmigła ? :)
-
można, można :)
-
takie u nas ceny :(( i w dodatku jakieś takie uschnięte :)
-
nie, godziny :))
-
normalnie szok, patrzę do skrzynki, a tu znowu 60 wiadomości, dzięki:)))
-
Mimbla dzięki, to też skan
-
z linijką, tylko jakieś 10 % po prawej stronie jest w dół o jakieś pół stopnia :) Nie można obrócić, po pozostałe 90 % wtedy będzie krzywe :)
-
już to sprawdzam specjalnie dla Ciebie :)
-
Sylwek dzięki, to też starocie :)
-
dzięki za całe mnóstwo plusów :)) już się biorę za pisanie komentarzy :)
-
nie, śmigła ? :)
-
można, można :)
-
takie u nas ceny :(( i w dodatku jakieś takie uschnięte :)
-
nie, godziny :))
-
normalnie szok, patrzę do skrzynki, a tu znowu 60 wiadomości, dzięki:)))
-
Mimbla dzięki, to też skan
-
z linijką, tylko jakieś 10 % po prawej stronie jest w dół o jakieś pół stopnia :) Nie można obrócić, po pozostałe 90 % wtedy będzie krzywe :)
-
już to sprawdzam specjalnie dla Ciebie :)
-
Sylwek dzięki, to też starocie :)