Komentarze użytkownika voyager747, strona 2528

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:34)
    dzięki za całe mnóstwo plusów :)) już się biorę za pisanie komentarzy :)
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:31)
    nie, śmigła ? :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:30)
    można, można :)
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:28)
    takie u nas ceny :(( i w dodatku jakieś takie uschnięte :)
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:27)
    nie, godziny :))
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 10:27)
    normalnie szok, patrzę do skrzynki, a tu znowu 60 wiadomości, dzięki:)))
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 10:24)
    Mimbla dzięki, to też skan
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 10:19)
    z linijką, tylko jakieś 10 % po prawej stronie jest w dół o jakieś pół stopnia :) Nie można obrócić, po pozostałe 90 % wtedy będzie krzywe :)
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 10:16)
    już to sprawdzam specjalnie dla Ciebie :)
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 10:14)
    Sylwek dzięki, to też starocie :)